Problem po padnięciu turbiny

TDI, TD, D.... Piszemy tutaj TYLKO O PROBLEMACH Z SILNIKAMI DIESLA!

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
krzysiek1606
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 273
Rejestracja: pn lis 21, 2011 13:44
Lokalizacja: mazowieckie

Problem po padnięciu turbiny

Post autor: krzysiek1606 » pn lut 20, 2012 07:50

jak dla mnie to korekcje są ok.ja bym stawiał na bąbel powietrza. zobacz rano jak wygląda przewód paliwowy :bigok:


krzysiek.[audi a4 b5 avant +++ ]
246HP-472NM [ soft by spanky ]

oferuje czyszczenie turbin , przerobke turbin GTB na podcisnienie , uszczelnianie i modyfikacje pomp wtryskowych , uklady wydechowe z kwasiaka i instalacje fmic
tel. 608370238 TURBO-SPAW

MichalHadyk
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: czw gru 14, 2006 20:35
Lokalizacja: Śląsk

Problem po padnięciu turbiny

Post autor: MichalHadyk » pn lut 20, 2012 21:06

No witam !! Krzysiek 1606 paliwo w wężyku i tylko paliwo ( to mi sie podoba bo przed wymianą filtra więcej powietrza niż paliwa a powiem że odpalał dłużej ale od razu chodził normalnie nie telepotało nim) ale musze powiedzieć że przejechałem już jakieś 350 km od tej niemiłej niespodzianki z turbawką i usze niestety powiedzieć że 110 koników to on miał ... teraz to jakbym jeździł 90 tką ... słaby bardzo !! Coś jednak nabroiło w silniku niestety !! Tylko chciałbym wiedzieć co ? Na jakie koszty się szykować po powrocie do Polski !! Pozdrawiam



MichalHadyk
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: czw gru 14, 2006 20:35
Lokalizacja: Śląsk

Problem po padnięciu turbiny

Post autor: MichalHadyk » ndz mar 04, 2012 21:36

Witam wszystkich !! Jestem właśnie po malutkim urlopie w polsce i muszę powiedzieć że moc wróciła nareszcie ( czyli katalizator przepchany ) Autko normalnie się zbiera i jeździ tylko że odpalanie ranne dalej to samo ( odpala bez problemu ale chodzi jakby na 3 gary przez chwilkę) no i co mi w domku powiedzieli to że bardzo głośno chodzi coś teraz. Mi się wydaje że to hydropopychacze chyba bo taki głośniejszy głos dobiega od góry silnika raczej co wy na to ?? Pozdrawiam



ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki Diesla-problemy dotyczące tylko silników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 208 gości