świece żarowe > szybko padły > chcę się upewnic

TDI, TD, D.... Piszemy tutaj TYLKO O PROBLEMACH Z SILNIKAMI DIESLA!

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
vw_vandal
Forum Master
Forum Master
Posty: 1818
Rejestracja: sob mar 18, 2006 14:45
Lokalizacja: Świerzno
Kontakt:

Post autor: vw_vandal » sob maja 06, 2006 11:33

Może się powtórze ale ja bym sprawdził najpierw bezpiecznik świec żarowych potem listwy świec czy nie są nigdzie poprzecierane, automat (u mnie kiedyś się spalił na szrocie kupiłem inny i ponoć są automaty do długo grzejnych świec i wolno grzejnych), więc może masz automat od wolno grzejnych a świece kupiłeś szybko grzejne i one się nagrzewają i automat powinien je wyłączyć a ten je dalej grzeje i dlatego tak szybko padły.


[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=DvkPN1Buok0&feature=autoplay&list=FLdQqUeMMZKpjqZ72OdcA6cQ&lf=mh_lolz&playnext=1[/youtube]

Awatar użytkownika
gregoreq
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 164
Rejestracja: sob kwie 16, 2005 14:46
Lokalizacja: Kalisz
Kontakt:

Post autor: gregoreq » czw maja 11, 2006 00:09

Zauwazylem dzis cos takiego u siebie . Przekrecam kluczyk swiece sie podgrzewaja i kontrolka swieci. Po kilku sekundach kontrolka przestaje normalnie swieci ( czyli normlanie rozlaczenie swiec ) a przechodzi w takie ledwo zauwazalne swiecenie - czy to jest prawidlowe , moze to oznacza ze dziala to lekkie podgrzewanie swiec ? Ale patrzac na schemat elektryki to widac ze w sterowniku swiec jest tylko przekaznik do ich wlanczania i wylanczania i brak innej regulacji. Nie mialem czasu sprawdzic jak dlugo pozostaje lekko swiecaca, ale jutro do tego powroce.


Szukam:
Silnik wycieraczki tylniej do passata B3
Instrukcje do radyjka GAMMA IV
Sprzedam:
Kierownica RAID z naba

ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki Diesla-problemy dotyczące tylko silników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 75 gości