Cisnienie wyżuca wode z silnika 1,9td przez zbiorniczek

TDI, TD, D.... Piszemy tutaj TYLKO O PROBLEMACH Z SILNIKAMI DIESLA!

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

noddy
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: śr lut 21, 2007 18:07
Lokalizacja: Brodnica
Kontakt:

Post autor: noddy » śr cze 30, 2010 22:48

Mialem ostatnio tez taki problem ;/ zaczela mi woda powoli uchodzic i uchodzic ;/ dolewalem i dolewalem ale coraz wiecej i coraz czesciej ;/ az wkoncu mialem dosyc ;/ jezdzilem juz tak prawie pol rolu az wkoncu wzielem sie za robote ;/ okazalo sie ze glowica peknieta ;/ zaczol pukac tez na koniec panewka tez przewinela ;/ ale polowa to moja wina bo niezrobilem tego wczesniej ;/ i silnik do roboty ;/


WiNo KobIeTy i ŚpiEw

arwam

Post autor: arwam » czw lip 01, 2010 09:41

Chlopcze co ty za glupoty pleciesz.... Najwiekszy blad przy dislu z przebiegiem zmieniac same pierscienie...
jak na razie to Ty głupoty piszesz.
a może powiesz dlaczego nie należy samych pierścieni wymieniać?
może każdy jak ma nie wyjechane cylindry będzie robił szlif i zakładał tłoki które tylko na złom się nadają bo do jazdy na pewno nie.
ja już n9ie jeden silnik tak robiłem o ile oczywiście progów nie było.
a jak już były to się silnik tulejuje ale zostawia się ori tłoki.

klika silników które zrobiłem na wyraźne życzenie klięnta który chciał żeby zrobić szlif i założyć nowe tłoki to silniki słabły po złapaniu temperatury, i dwa z nich się zatarło na cylindrach.
w szystkie które robiłem bądź tylko wymieniając same pierścienie lub tuluejując jeżdżą po dziś dzień i właściciele są zadowoleni.



Awatar użytkownika
munior
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2307
Rejestracja: sob lis 03, 2007 20:53
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: munior » czw lip 01, 2010 09:55

w szystkie które robiłem bądź tylko wymieniając same pierścienie lub tuluejując jeżdżą po dziś dzień i właściciele są zadowoleni.
arwam ma rację .Jak nie ma zbyt dużych progów na tulejach to można śmiało wymieniać same pierścienie i będzie dobrze .Jak są duże progi a co za tym idzie duży zużycie tulei cylindra, to wymiana samych pierścieni na niewiele się zda ,będą przedmuchy spowodowane właśnie dużym zużyciem cylindrów


Sprzedam : Czysciutki ori nastawnik HDK z każdą wtyczką wystepujacą w tdi ,Tuningowy komputer 16 i 8 bit ,części do ecu 16 i 8 bit .Uszczelnioną pompę wtryskową do tdi ,wszystkie części do pomp vp37 ,dezaktywuję immo w sterownikach 1,9 tdi 028906021,038906018

ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki Diesla-problemy dotyczące tylko silników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 196 gości