urwana śruba

TDI, TD, D.... Piszemy tutaj TYLKO O PROBLEMACH Z SILNIKAMI DIESLA!

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
t0mal
VW Baron
VW Baron
Posty: 3332
Rejestracja: sob cze 30, 2007 11:34
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: t0mal » ndz wrz 27, 2009 23:48

Ja Ci podałem z książki, także sam nie wiem, być może tak napisali, ze względu na gibające się koła w AAZach, sam zadecyduj, myślę że dobrzeby dokręcić tak jak jest na śrubie napisane i dodatkowo dać klej do gwintów.



Awatar użytkownika
Tomasz Bis
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 592
Rejestracja: sob cze 06, 2009 06:30
Lokalizacja: lubelskie Bychawa
Kontakt:

Post autor: Tomasz Bis » ndz wrz 27, 2009 23:58

zbycho77 pisze:

yorn_123 napisał/a:
witam mam taki problem odkrecałem koło pasowe ta duzą śrube która wchodzi w wał no i stała sie tragedia,śruba urwana ale nie przy samym wale.ktoś wie w jaki sposób ja wykrecić???????????????????????
spróbuj przyspawać jak się nagrzeje powinno puscić probuj odkrecić jak będzie jeszcze ciepłe
za którymś razem się powinno udać , po przyspawaniu dobrze jest opukać jak przestygnie .


Jak się mylę proszę poprawić , nie obrażać .
http://www.youtube.com/watch?v=iatezFC1aFk&NR=1" onclick="window.open(this.href);return false;

arwam

Post autor: arwam » pn wrz 28, 2009 08:34

szatanek,

ostukaj ją dobrze (tylko nie młotkiem 5KG ) i spróbuj hydraulikiem ją odkręcić. w lewą stronę.
jak się nie będzie dawała takim sposobem odkręcić to zostaje Ci zeszlifować na równo przełom nawiercić otwór w śrubie nie za głęboko i zabij klucz typu SPLINE mniej więcej takiego rozmiaru jak klucz do głowicy.
tylko pamietaj żeby nie za głęboko nawiercić i zabić klucz bo wtedy to już tylo pozostanie Ci wał wyjmować masz tylko na tyle zabić żeby wieloklin klucza wszedł do tego miejsca gdzie już frez na kluczu zaczyna się spłycać, nie głębiej!!!!!!!!!!!



ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki Diesla-problemy dotyczące tylko silników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 222 gości