[BORA] Czyste turbo i nadal notlauf

TDI, TD, D.... Piszemy tutaj TYLKO O PROBLEMACH Z SILNIKAMI DIESLA!

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
mateo86
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 239
Rejestracja: śr sty 14, 2009 14:27
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: mateo86 » sob cze 19, 2010 08:23

Ja jak pierwszy raz czysciłem to po 800km sztanga zaczeła sie przycinac a po 1000km stanęła w miejscu ze nie dało sie ruszyć i znowu turbo na stół. A wszystko dlatego że została żle wyczyszczona.. Nacisnij na sztange i zobacz czy chodzi i czy sie nie zacina.



grekiu
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 66
Rejestracja: wt mar 27, 2007 11:00
Lokalizacja: Bochnia
Kontakt:

Post autor: grekiu » sob cze 19, 2010 09:19

Dzięki za odpowiedź. Jak tylko wrócę z pracy to sprawdzę tą sztangę. k... zapłaciłem nie mało za czyszczenie tej turbiny to myślałem, że będzie już ok a tu widzę, że pupa. Jeśli zakres ruchu sztangi będzie ok to turbine trzeba wykluczyć ?

[ Dodano: 20 Cze 2010 00:11 ]
Witam ponownie.
Próbowałem ręką ruszać sztangą ale bardzo cieżko było ją wcisnąć chociaż trochę (być może za mało siły w to wkładałem), ale zastosowałem sie do sugesti z tematu powyżej i odpiąłem wężyk idący od zaworu N75 do turbiny, ale niestety autko dalej przełącza się w tryb serwisowy;/ Patrzyłem na sztangę od gruchy podczas zakładania i ściągania wężyka z zaworu i zakres pracy był dość spory więc nie wiem czy jest zapieczona na amen;/ Nie mam pomysłu co to może być..



ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki Diesla-problemy dotyczące tylko silników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 197 gości