AFN - klin wału korbowego

TDI, TD, D.... Piszemy tutaj TYLKO O PROBLEMACH Z SILNIKAMI DIESLA!

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
skoku
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 50
Rejestracja: czw wrz 15, 2005 13:23
Lokalizacja: brzesko

Post autor: skoku » śr cze 17, 2009 22:59

scols11 pisze:
luz na tum klinie bedzie zawsze, musialoby to byc spasowane na wcisk zeby nie bylo...
Luz tam jest , ale nie mówcie ze kolo zebate ma sie ruszac 4mm (jeden zab) jak kolega wyzej napisal. U mnie nie bylo takiego luzu jak wymienialem simering na wale. Luz byl ale naprawde niewielki. A moze juz ktos przec toba bawil sie w frezowanie wału a ty teraz sie meczysz??
nie nic tam nie było kopane, mam go juz 9 rok, 100 procent nikt nie bawił sie wczesniej z wałem.

[ Dodano: Sro Cze 17, 2009 23:03 ]
cowboy pisze:wła moze zablokowac na zamachu - jest takioe okienko od skrzyni biegów
wiem bo przez to okienko trzeba ustawic zero przy wymianie rozrządu( przynajmniej ja tak robie) a potem przy dokrecaniu na tam blokuje



barbiq
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 130
Rejestracja: sob maja 12, 2007 18:48
Lokalizacja: bełchatów
Kontakt:

Post autor: barbiq » czw cze 18, 2009 06:24

piter_s pisze:to ciekawe.
to samo powiedział mi gość który frezował! ale jak obejrzałem samą końcówkę to stary wpust na wale był za bardzo wyrobiony, był delikatny luz i kółko nie miało żadnego oporu. napawanie też odradzali bo to już "nie ta wytrzymałość.." a pewnie nie chciało im się tego robić. w każdym razie stary wał gdzieś się wala..później wrzucę foto to lookniesz.



Awatar użytkownika
kret077744
Forum Master
Forum Master
Posty: 1157
Rejestracja: śr lis 19, 2008 23:06
Lokalizacja: Bralin (wielkopolskie)

AFN - klin wału korbowego

Post autor: kret077744 » czw cze 05, 2014 13:27

Witajcie, czy ma ktoś z wrocławia, oleśnicy, kępna i okolić pożyczyc odplatnie frez do wału. Pacjent 1.9tdi, po wymianie rozrządu łacznie z koółkiem zębatym giba sie jeszcze i chce do porządku za wczasu zrobić. Wysylka też wchodzi w gre jesli komuś by sie chciało przeslac, koszta zakupu by sie komuś rozłożyly ;) jesli nie bedzie odzewu to zakupie zestaw. :bajer:


Golf Country 4x4 1.9 TD AAZ
http://www.forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=87&t=591164" onclick="window.open(this.href);return false;

ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki Diesla-problemy dotyczące tylko silników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 141 gości