wskaznik temperatury

TDI, TD, D.... Piszemy tutaj TYLKO O PROBLEMACH Z SILNIKAMI DIESLA!

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
eldorado84
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 944
Rejestracja: czw sty 26, 2006 13:56
Lokalizacja: lubartów

Post autor: eldorado84 » czw lut 05, 2009 12:52

munior pisze:Dzisiaj przyszedł zakupiony termometr z tzw.kapilarą ,fajnie wygląda mały i zgrabny i z dyskretnym umieszczeniem go nie powinno być problemów ,wskazówka termometru rusza zaraz po scisnięciu palcem czujnika tak więc reaguje dość szybko ,gorzej z moim czasem bo dzień krótki a trzeba trochę porzeżbić ...jak zamontuję to opisze i wrzucę parę fotek
a no pozdrawiam też kolege, dopiero zauważyłem że jesteśmy z tej samej wsi :grin: , jeszczekolegi nie widziałem więc czekam kiedy kolega zapoda wlepe na bagażnik to chociaż wcześniej wyczaje kabaryne.
Co to elektronika to polecam chłpaczka z Bratnika (jak się jedzie Nowodwór- Kozłówka)


http://www.w202.pl/viewtopic.php?t=10205&start=0
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=54809

- O żesz ty kur.., w chu.. jeb.. twoja mać, pier...ny, zasr.., poje..y kut..s !! - Powiedział marynarz, po czym szpetnie zaklął. ;) ;)

Awatar użytkownika
munior
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2307
Rejestracja: sob lis 03, 2007 20:53
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: munior » czw lut 05, 2009 20:25

Auto mam z silnikiem 1,9 TD AAZ ale to ciemnozielone audi 80 B4 i niemam żadnych wlep niestety .Jakby kolega czegoś potrzebował to można mnie spotkać w GALI na nowodworskiej .Co do elektroniki to ogranicza się ona u mnie (na moje szczęście )do ABS-u ,ale dzięki za dobre chęci.Sory za off top


Sprzedam : Czysciutki ori nastawnik HDK z każdą wtyczką wystepujacą w tdi ,Tuningowy komputer 16 i 8 bit ,części do ecu 16 i 8 bit .Uszczelnioną pompę wtryskową do tdi ,wszystkie części do pomp vp37 ,dezaktywuję immo w sterownikach 1,9 tdi 028906021,038906018

ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki Diesla-problemy dotyczące tylko silników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 87 gości