Kopci na czarno po wymianie filtra powietrza

TDI, TD, D.... Piszemy tutaj TYLKO O PROBLEMACH Z SILNIKAMI DIESLA!

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
damcio151
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 9190
Rejestracja: wt sty 24, 2006 20:43
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: damcio151 » ndz gru 30, 2007 00:51

homsky pisze:SDI jest identycznie rozwiązany jak TDI więc ma wszystkie elementy jak w TDI oprócz turbo i elementów z nim związanych czyli N-75 itd , ale przepływka jest , pozycja 22 w etce
dzięki homsky :bigok:
Wiem , ze jest rozwiązany jak TDI .... tylko co do przepływki właśnie nie miałem pewności



mrKAPON
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 34
Rejestracja: ndz gru 16, 2007 14:53
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: mrKAPON » pn gru 31, 2007 11:33

Ok dzisiaj zobaczę jeszcze raz. wyciągnę filtr i obudowę filtra i spróbuje poprawić to wszystko jak ma być. Póki co dzięki wielkie za pomoc wszystkim i jak coś czekam na jakieś jeszcze wnioski. a ja jak coś zwojuje to napisze. Pozdrawiam

[ Dodano: 31 Gru 2007 15:47 ]
No już. znaczy zamontowałem filtr i obudowę tak jak ma być, ale dalej pozostało uciążliwe buczenie w samochodzie. Przy kolektorze ssącym jest taka część w samochodzie nie wiem jak się nazywa, ale gdy ją ruszę i gazuje buczenie ustaje gdy puszcze dalej jest, ta część podpięta jest do jakiegoś czujnika i do rury która dochodzącej do kolektora, czy może mi ktoś wytłumaczyć co to takiego jest i czy może to być przyczyną takiego buczenia?
dzięki za schemat "homsky" na tym schemacie ta część którą opisywałem znajduje się między
nr 11, 12, 18 gdzieś tam.
będę wdzięczny za wszelkie pomocne informacje.

[ Dodano: 22 Sty 2008 18:59 ]
no trochę późno ale jednak nie za późno a może komuś się jeszcze przyda ten temat, otóż okazało się że z tyłu za obudową filtra był kawałek gumy który powodował nieszczelność przy filtrze i stąd ten spadek mocy i złośliwe buczenie w moim samochodzie. pozdrawiam wszystkich.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki Diesla-problemy dotyczące tylko silników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 243 gości