mrugająca kontrolka świec żarowych

TDI, TD, D.... Piszemy tutaj TYLKO O PROBLEMACH Z SILNIKAMI DIESLA!

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
inspire
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 291
Rejestracja: ndz cze 04, 2006 12:41
Lokalizacja: ???

Post autor: inspire » czw paź 25, 2007 22:11

Za brak świateł stopu nastąpi zatrzymanie dowodu. To po pierwsze ewentualnie 150zł i 1 punkt. Jeżeli nastąpi wypadek, to używanie w ruchu pojazdu niespełniającego warunków technicznych może być okolicznością o bardzo dużej wadze dla ustalenia przyczyn jego zaistnienia. Wystarczy że SPRAWCA wypadku powie, że nie zauważył świecenia stopów poszkodowanego, i takiej wersji będzie się trzymał) I niestety, sprawcą jest już ktoś zupełnie inny.... Ubezpieczalnie są teraz cholernie dociekliwe i wydają dużo pieniędzy na dobrych prawników.
Przejdź się do komendy w rybniku i zapytaj chłopaków to wszystko ci wytłumaczą.
A szczególnie co oznacza wypadek śmiertelny i ekspertyza pojazdu (oględziny miejsca zdarzenia i pojazdu) oraz ustalenie przyczyny w postaci mahjstrowania przy elementach samochodu mających wpływ na bezpieczeństwo na drodze.
To tyle mialbym w tym temacie, w 2005 było 5 zdarzeń z udziałem pojazdów bez stopu.


Często pomykam A4 i 1-ką Katowice-Warszawa

Radovan
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 51
Rejestracja: sob maja 19, 2007 22:07
Lokalizacja: Muenchen

Post autor: Radovan » czw paź 25, 2007 23:37

Sztomel pisze: (chyba takim że ktoś mi wjedzie do tyłka i albo mnie lub moim pasażerom zjedzie się z tego świata jeśli nie będę miał świateł stop, tyle tylko że wtedy prokurator będzie siedział na karku nie mnie tylko temu co mi w dupe wjechał)
Kolego nie wiem ile masz lat, czy na trzezwo to pisales albo moze sobie jaja robisz, ale wez jeszcze raz przeczytaj to co napisales. Naprawde uwazasz, ze jak nie masz stopu to nie ty jestes winien ze ktos ci w tyl wjezdza?? Moze jeszcze kierunkowskazow nie uzywasz (bo po co, ty wiesz ze skrecasz, a jak kto inny w ciebie wydzwoni to jego problem) ?? Jak czytam takie posty to uwazam ze prawo jazdy powinni wydawac po jakis testach (nawet na inteligencje).

Sorry ze sie tak unioslem, ale nie raz mi sie zdarzalo ze jakis debil nie mial swiatel albo nie uzywal kierunkow, takie cos, moim zdaniem, policja powinna bezwzglednie tepic.

Pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony czw paź 25, 2007 23:39 przez Radovan, łącznie zmieniany 1 raz.



adi87
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 584
Rejestracja: pt maja 26, 2006 21:54
Lokalizacja: GPU
Auto: Octavia 1 '99
Silnik: AEE
Kontakt:

Post autor: adi87 » czw paź 25, 2007 23:46

Radovan, popieram Cie jak najbardziej



Awatar użytkownika
Sztomel
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 5667
Rejestracja: czw wrz 20, 2007 23:10
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Sztomel » pt paź 26, 2007 05:14

inspire,

zwracam Tobie i innym kolegom (których swą wypowiedzią zbulwersowałem) honor.
Wygłupiłem się strasznie :oops: Nie wiem co mi do łba strzeliło. Słusznie mnie skrytykowaliście. Obiecuję, że więcej takiej głupoty nie palnę na forum

Pozdrawiam i nie żywcie już do mnie urazy proszę
Sztomel



adi87
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 584
Rejestracja: pt maja 26, 2006 21:54
Lokalizacja: GPU
Auto: Octavia 1 '99
Silnik: AEE
Kontakt:

Post autor: adi87 » pt paź 26, 2007 12:59

Sztomel, spoko zdarza sie :bigok:



Awatar użytkownika
inspire
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 291
Rejestracja: ndz cze 04, 2006 12:41
Lokalizacja: ???

Post autor: inspire » pt paź 26, 2007 20:06

no nie ma problemu popraw sie i bedzie git. przypomnialo mi sie jak moj kolega zamiast zapinki na heblach w mk3 chcial jakims drutem czy sznurkiem zlapac klocki. Akurat przyjechalem do niego po farbę jak to uslyszalem to pojechalem do ASO i kupilem mu te zapinki z wlasnej kasy. To jakies grosze byly. Dziękuje mi za to do dzisiaj a ja ciesze sie ze go mogę spotkac , iść na piFko z nim po prostu żyje.
pozdrawiam zycze bezpieczenstwa na drodze i rozsadku.


Często pomykam A4 i 1-ką Katowice-Warszawa

ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki Diesla-problemy dotyczące tylko silników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 112 gości