Kiedy musze wymienić pasek rozrządu?

TDI, TD, D.... Piszemy tutaj TYLKO O PROBLEMACH Z SILNIKAMI DIESLA!

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

zefir
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: pn wrz 03, 2007 21:00
Lokalizacja: Kielce

Post autor: zefir » czw paź 11, 2007 09:25

Witam, skorzystam z okazji i zapytam o rozrząd do silników AGR, aktualny przebieg to 175 tys. więc jakby nie patrzył czy po 60 tys czy po 90 tys zbliża się chyba wymiana...jednak możliwe jest że był on wymieniony tak jak kilka innych rzeczy w tym aucie...czy można to jakoś zweryfikować? czy mechanik może stwierdzić że pasek był niedawno wymieniany?



Awatar użytkownika
souler
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2515
Rejestracja: pn gru 12, 2005 15:04
Lokalizacja: Zabrze/Ruda Śląska
Kontakt:

Post autor: souler » czw paź 11, 2007 09:50

zefir pisze:Witam, skorzystam z okazji i zapytam o rozrząd do silników AGR, aktualny przebieg to 175 tys. więc jakby nie patrzył czy po 60 tys czy po 90 tys zbliża się chyba wymiana...jednak możliwe jest że był on wymieniony tak jak kilka innych rzeczy w tym aucie...czy można to jakoś zweryfikować? czy mechanik może stwierdzić że pasek był niedawno wymieniany?
nie bardzo, chyba ze bedziesz mial dowod na pismie, ze bylo wymieniane. zuzycie paskow o niczym nie swiadczy, bo takze zalezy jak samochod byl eksploatowany. wymien te paski lepiej


Był Dzik Power Diesel, jest Astra Turbo

Awatar użytkownika
inspire
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 291
Rejestracja: ndz cze 04, 2006 12:41
Lokalizacja: ???

Post autor: inspire » czw paź 11, 2007 19:12

nie mozna. chyba ze masz wpis w ksiazce ASO o wymianie rozrzadu lub inny dokument na ktorym widnieja elementy wymienione


Często pomykam A4 i 1-ką Katowice-Warszawa

Awatar użytkownika
MECENAS
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 29
Rejestracja: pt lis 11, 2005 19:55
Lokalizacja: ok. Kutna
Kontakt:

Post autor: MECENAS » pt paź 12, 2007 08:00

ja po zakupie zaras wymieniłem paski. Nie wiem ile miał przejechane na poprzednim zestawie więc lepiej wymienić jak najszybciej.


[img]http://img453.imageshack.us/img453/9449/kutno2ex6.jpg[/img]

PABLO1986
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 46
Rejestracja: wt sty 17, 2006 16:56
Lokalizacja: WROCŁAW
Kontakt:

Post autor: PABLO1986 » pt paź 12, 2007 21:49

kolega INSPIRE ma racje bez dwóch zdań:)!!! wymiana pompy to rzecz oczywista przy wymianie rozrządu. Każdy z mechaników u których byłem (7) powiedział,że pompę trzeba wymienić.

Dziękuję



ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki Diesla-problemy dotyczące tylko silników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 170 gości