Passat 1Z - głośna praca

TDI, TD, D.... Piszemy tutaj TYLKO O PROBLEMACH Z SILNIKAMI DIESLA!

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Djeight
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 114
Rejestracja: czw wrz 21, 2006 14:43
Lokalizacja: Rumia
Kontakt:

Post autor: Djeight » ndz wrz 09, 2007 12:24

Jeśli silnik stuka w całym zakresie obrotów mogą być to

Panewki korbowe lub główne wału,
zużyty sworzeń tłoka lub sam tłok[ ma zbyt duże luzy]
możliwe że pękła sprężyna przy zaworach lub jest mocno osłabiona i stad metaliczny stuk :)

uważam że skoro silnik ma moc i ma odpowiedznie ciśnienie oleju to może być ostatnia opcja lub poprostu stukają ci przewody metalowe wtryskiwaczy [ jeden za blisko drugiego i dzwonią ] kup w aso obejmy plastikowe na te przewody i wtedy sprawdż



domelelx
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 34
Rejestracja: śr lis 02, 2005 00:36
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: domelelx » pn wrz 10, 2007 13:22

szatanek
Djeight pisze:uważam że skoro silnik ma moc i ma odpowiedznie ciśnienie oleju to może być ostatnia opcja lub poprostu stukają ci przewody metalowe wtryskiwaczy [ jeden za blisko drugiego i dzwonią ] kup w aso obejmy plastikowe na te przewody i wtedy sprawdż
na 100% nie są to też przewody, podejzewam ze koles co bylem u niego tez zglupial co to moze byc, ja jednak podejrzewam te sworznie na tłokach

[ Dodano: Sro Wrz 12, 2007 15:01 ]
Panowie - mam dostęp do Vag-a u kolegi (VAG-COM), czy ktoś z was mógłby mi podać co mam zrobić zeby sprawdzić ECU w czasie jazdy wszytskie parametry ?? Może sam spróbuje, tylko nie wiem jak sie robi Logi ? tak żebym mógł potem wrzucić tutaj


don't running

ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki Diesla-problemy dotyczące tylko silników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 228 gości