słabo ciagnie

TDI, TD, D.... Piszemy tutaj TYLKO O PROBLEMACH Z SILNIKAMI DIESLA!

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

sareng
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: pn wrz 10, 2007 07:34
Lokalizacja: Starachowice
Kontakt:

Post autor: sareng » pn wrz 10, 2007 07:38

Ja mam pytanko coś mi się stało z wozem. Właśnie przyjechałem do pracy i było ok, po ostrym hamowaniu zgasł. Gdy odpaliłem troszkę go trzepie i stracił na mocy i kopci ledwo wjechałem na parking. Znajomy powiedział, że wygląda to jak by któraś końcówka wtrysku ukończyła swój żywot. Możecie coś poradzić ?



lolekzetor
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 35
Rejestracja: czw lis 26, 2009 21:05
Lokalizacja: stare pole

Re: słabo ciagnie

Post autor: lolekzetor » ndz gru 06, 2009 01:32

M.P. pisze:Mam pytanko co to może być ,gdy rozbujam mojego golfika 1,6 D to max 120 i koniec a z tyłu czarny dym ,że szok czyżby już sie wtryski wysłużyły ? a może coś z pompą ?
miałem to samo niedawno w swoim JP tyle ze na maxa 100 wyciągnął a i troche pochodził i hyba sie zapowietrzał i wpadał w wibracje na jałowym biegu i gasł, potem palił od strzała i po chwili to samo mordęga :grrr: ale już pompa i wtryski poszły do remontu.

[ Dodano: 06 Gru 2009 00:36 ]
palen pisze:M.P., Ja mam końcówki wtrysków do wymiany, bo też już osłabł i zaczyna kopcić. Tak więc u ciebie jeśli oleju nie bierze 1l/1000km to wtryski już się wysłużyły...

[ Dodano: 2007-04-26, 22:36 ]
A i ja mam pytanie do znawców wtrysków.
Chodzi mi o to że: Jak zamówie końcówki i pojade z nimi do mechanika, to oprócz odpowiedniego ciśnienia będzie musiał ustawić kąt wtrysku, tak??
Aha i jaka jest mniej więcej cena końcówek wtryskiwaczy??
boscha 65zł za sztuke ale czasem wyczyszczenie starcza słyszałem

[ Dodano: 09 Gru 2009 00:20 ]
M.P. pisze:Mam pytanko co to może być ,gdy rozbujam mojego golfika 1,6 D to max 120 i koniec a z tyłu czarny dym ,że szok czyżby już sie wtryski wysłużyły ? a może coś z pompą ?
miałem to samo w swoim JP oddałem pompe do regeneracji a tam gosc powiedział ze pompa na złom albo remont za ponad 1000zł (nieopłacalny) dawka ustawiona była 2 razy za duża bo przy prawidłowej nawet tłoczyc nie chciała a palił z 10 przez to. to na złomie od silnika odkręciłem drugą ,dałem 20zł :grin: i zobaczymy co z tą zrobią, no i oczywiscie koncówki lały oczywiscie na nowe zmieniam :grin: zobaczymy jak to będzie chodzic :D



ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki Diesla-problemy dotyczące tylko silników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 216 gości