Golf III TD Przeskoczył pasek nie chce zapalic gaśnie pomocy

TDI, TD, D.... Piszemy tutaj TYLKO O PROBLEMACH Z SILNIKAMI DIESLA!

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

marrat7
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: pt mar 16, 2007 23:12
Lokalizacja: leszno

Golf III TD Przeskoczył pasek nie chce zapalic gaśnie pomocy

Post autor: marrat7 » pt mar 16, 2007 23:47

Witam mam taki problem jechałem sobie z szkoły chciałem wyprzedzi samochód zredukowałem sobie bieg niżej zaczyna wyprzedza a tu mi wyskakują na drogę dzieci nie zdążyłem juz wcisną sprzęgła tylko hamulec udało mi się je jako na ABSie ominą ale automatycznie samochód stracił moc a za mną widzę w lusterku chmurę białego dymu i go szybko zgasiłem i juz go nie mogę odpalic zawiozłem do mechanika mówi ze zapłon jest przestawiony ustawił mi ale nadal nie chce palic zapala i gaśnie momentalnie ! co z tym zrobic aha w weżykach od paliwa widac dużo bąbelków jak się kreci mógł się zapowietrzy albo co innego pomóżcie proszę pozdrawiam
Ostatnio zmieniony sob mar 17, 2007 12:55 przez marrat7, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
vw-gorol
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 35
Rejestracja: czw wrz 28, 2006 03:09
Lokalizacja: Janikowo

Post autor: vw-gorol » sob mar 17, 2007 03:32

u mnie kiedys tez byl taki problem myslalem ze to pasek przeskoczyl ale po rozebraniu okazało sie ze sciął sie klin na kole pasowym Gdy silnik byl zimny to kopcil na niebiesko po rozgrzaniu chodzil dobrze tylko troszeczke glosniej i mial problem z utrzymaniem wolnych obrotow Tak pojezdzilem kilka dni az wkoncu stanal calkowicie dodatkowo musialem wymienic 3 zawory bo niestety byly krzywe i sie nie zamykaly Radze Ci upewnij sie jak najszybciej co jest acha sciecie klina predzej czy pozniej czeka kazdego golfa diesla Jakies fabryczne niedopracowanie
Pozdrawiam



djmolo
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 57
Rejestracja: pn wrz 19, 2005 09:19
Lokalizacja: Radzionków/Zabrze
Kontakt:

Post autor: djmolo » sob mar 17, 2007 08:12

Ja miałem podobna sytuacje. do wymiany wałek rozrzadu bo pekł, a potem popychacze, zawory,napinacze, pasek, uszczelka i 1000zł nie mój. Ale teraz to poezja lata mój AAZ. Jedz do dobrego mechanika .



Awatar użytkownika
souler
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2515
Rejestracja: pn gru 12, 2005 15:04
Lokalizacja: Zabrze/Ruda Śląska
Kontakt:

Post autor: souler » sob mar 17, 2007 09:54

vw-gorol nie siej strachu w ludziach. nie kazdego golfa to czeka. trzeba zawsze stosowac sie do intrukcji wymiany kola i bedzie spokoj. nowa sruba+odp. moment.

djmolo witam zabrzanina :pub:


Był Dzik Power Diesel, jest Astra Turbo

marrat7
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: pt mar 16, 2007 23:12
Lokalizacja: leszno

naprawione

Post autor: marrat7 » sob mar 17, 2007 12:50

dzieki wszystkim jednak okazalo sie ze jendka tylko zaplon mi przeskoczyl mechanik mi mowi ze mialem wielkie szczescie dziekuje wszystkim co udzielili pomocy pozdrawam



djmolo
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 57
Rejestracja: pn wrz 19, 2005 09:19
Lokalizacja: Radzionków/Zabrze
Kontakt:

Post autor: djmolo » sob mar 17, 2007 22:43

SouleR pisze: djmolo witam zabrzanina :pub:

A witam :)



ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki Diesla-problemy dotyczące tylko silników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 127 gości