po wymianie linki wpada pedal!!

TDI, TD, D.... Piszemy tutaj TYLKO O PROBLEMACH Z SILNIKAMI DIESLA!

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
ko_sa
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 63
Rejestracja: wt paź 05, 2004 13:14
Lokalizacja: Wejherowo
Kontakt:

po wymianie linki wpada pedal!!

Post autor: ko_sa » ndz lut 25, 2007 12:32

mam taki problem,wlasnie wymienilem linke od sprzęgla i zauwazylem ze pedal wpada w podloge i nie mozna nic wyregulowac!ogladam zdjecia i obrazki w ksiazkach i niby u mnie jest tak samo poskladane a jednak wpada ten pedal,nie wraca i nie rozsprzegla!czy ktos mial cos podobnego i moze zna recepte??


Volkswagen Transporter 1.6d

daro31ie
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 196
Rejestracja: ndz paź 01, 2006 20:23
Lokalizacja: Carlow
Kontakt:

Post autor: daro31ie » ndz lut 25, 2007 12:55

Pewny jestes ze zrobiles wszystko tak jak bylo?, Moze musisz wyregulowac sruba przy lapie sprzegla (skasowac luz)
Linka napewno byla do tego samochodu i silnika?

pozdrawiam daro :okej:


nie ma glupich ludzi sa tylko trosze inni

madKOWAL
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 191
Rejestracja: śr lis 03, 2004 17:59
Lokalizacja: Żarnów/Kressbronn(Bodensee/DE)
Kontakt:

Post autor: madKOWAL » pn lut 26, 2007 13:37

zalozyles zabezpieczenie nie z tej strony :D przeloz i bedzie ok tak zeby sie linka "nie skracala"



Awatar użytkownika
ko_sa
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 63
Rejestracja: wt paź 05, 2004 13:14
Lokalizacja: Wejherowo
Kontakt:

Post autor: ko_sa » pn lut 26, 2007 19:15

heh juz dziala,musialem zerknac do kumpla.teraz mam inny problem,nie wazne jak naciagne linke to biegi ciezko wchodza a wsteczny zgrzyta przy wrzucaniu!!tak sobie mysle czy to moze nie wina oleju ale nie moge znalezc miejsca gdzie sie go dolewa!to jest gdzies z boku czy z gory skrzyni?kurde nie dziala opcja szukaj!!!


Volkswagen Transporter 1.6d

Awatar użytkownika
Darass
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 158
Rejestracja: sob sty 21, 2006 18:42
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: Darass » pn lut 26, 2007 23:59

ko_sa pisze:heh juz dziala,musialem zerknac do kumpla.teraz mam inny problem,nie wazne jak naciagne linke to biegi ciezko wchodza a wsteczny zgrzyta przy wrzucaniu!!tak sobie mysle czy to moze nie wina oleju ale nie moge znalezc miejsca gdzie sie go dolewa!to jest gdzies z boku czy z gory skrzyni?kurde nie dziala opcja szukaj!!!
może być wina samego sprzęgła, nie linki. olej też mozesz zmienić dla świętego spokoju, i wg mnie korek od wlewu oleju powinien być gdzieś z boku.



Awatar użytkownika
ko_sa
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 63
Rejestracja: wt paź 05, 2004 13:14
Lokalizacja: Wejherowo
Kontakt:

Post autor: ko_sa » śr lut 28, 2007 11:21

pare dni temu wymieniany byl silnik i koles ktory to robil stwierdzil ze sprzeglo-tarcza i docisk sa ok.zastanawiam sie jeszcze na poduszkami pod silnikiem lub samym mechanizmem zmieny boegow.


Volkswagen Transporter 1.6d

ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki Diesla-problemy dotyczące tylko silników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 170 gości