Prędkościomierz!!

TDI, TD, D.... Piszemy tutaj TYLKO O PROBLEMACH Z SILNIKAMI DIESLA!

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Clericgrammaton
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: czw lut 15, 2007 14:38
Lokalizacja: Przemyśl

Prędkościomierz!!

Post autor: Clericgrammaton » czw lut 15, 2007 14:48

Witam,jestem tu nowy dopiero dzisiaj odkrylem to forum...prosze Was o pomoc:

otoz mam problem z predkosciomierzem, ktory nie wskazuje...raz zaskoczy znaczy wskazowka na 220 i opada... wydaje mi sie ze to linka ale sie nie znam dlatego wole zapytac fachowcow...jak to naprawic trzeba jechac do mechanika czy samemu da sie wymienic... z gory dzieki...Pozdrawiam
P.S mam golfa III CL 1.8



Awatar użytkownika
Rydzu
_
_
Posty: 6046
Rejestracja: pn wrz 27, 2004 16:30
Lokalizacja: DDZ Dzierżoniów
Kontakt:

Post autor: Rydzu » czw lut 15, 2007 16:02

Licznik z Golfie mk3 jest elektroniczny, tam nie ma żadnej linki. Zacznij od sprawdzenia wtyczki w liczniku. Może być też, że masz po prostu uszkodzony licznik.
Najlepiej poszukać kogoś w okolicy, żeby sprawdzić w jego samochodzie twój licznik.



Awatar użytkownika
Clericgrammaton
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: czw lut 15, 2007 14:38
Lokalizacja: Przemyśl

Post autor: Clericgrammaton » czw lut 15, 2007 16:12

rydzu pisze:Licznik z Golfie mk3 jest elektroniczny, tam nie ma żadnej linki. Zacznij od sprawdzenia wtyczki w liczniku. Może być też, że masz po prostu uszkodzony licznik.
Najlepiej poszukać kogoś w okolicy, żeby sprawdzić w jego samochodzie twój licznik.
hmmm...czyli radzisz mi sprawdzic ta kostke... bo szczerze mowiac nie mam pojecia...wiem ze stalo mi sie to jak nie moglem wyjechac i krecilo kolami,nagle wskazowka na maksa pozniej opadla i tyle zaczelo pokazywac predkosc. To chyba duze koszty jezeli licznik siadł ale dziwne bo czasami wkazowka cos pokazuje oczywiscie błednie...z góry dzieki za rade...



To_mas
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 8027
Rejestracja: pt gru 02, 2005 00:13
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Post autor: To_mas » czw lut 15, 2007 16:35

Clericgrammaton, albo przkładaj licznik do innego auta albo licznik z innego auta do twojego i juz bedziesz mogł wyeliminować usterke licznika :D:D



Awatar użytkownika
Rydzu
_
_
Posty: 6046
Rejestracja: pn wrz 27, 2004 16:30
Lokalizacja: DDZ Dzierżoniów
Kontakt:

Post autor: Rydzu » pt lut 16, 2007 08:40

Koszt nowego licznika do wersji benzynowej to jakieś 100 pln z obrotomierzem. Do diesla są droższe bo jest ich troszeczkę mniej.



Awatar użytkownika
Clericgrammaton
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: czw lut 15, 2007 14:38
Lokalizacja: Przemyśl

Post autor: Clericgrammaton » pt lut 16, 2007 13:30

rydzu pisze:Koszt nowego licznika do wersji benzynowej to jakieś 100 pln z obrotomierzem. Do diesla są droższe bo jest ich troszeczkę mniej.
dzieki rydzu za informacje mniej wiecej wiem co i jak i na jakie koszty ewentualnie liczyc...
masz u mnie punkt...



Awatar użytkownika
Rydzu
_
_
Posty: 6046
Rejestracja: pn wrz 27, 2004 16:30
Lokalizacja: DDZ Dzierżoniów
Kontakt:

Post autor: Rydzu » pt lut 16, 2007 15:42

Cieszę się że mogłem pomóc.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki Diesla-problemy dotyczące tylko silników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 173 gości