niech to jasny gwint-uczcie sie na moich bledach!!

TDI, TD, D.... Piszemy tutaj TYLKO O PROBLEMACH Z SILNIKAMI DIESLA!

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
ko_sa
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 63
Rejestracja: wt paź 05, 2004 13:14
Lokalizacja: Wejherowo
Kontakt:

niech to jasny gwint-uczcie sie na moich bledach!!

Post autor: ko_sa » śr lut 07, 2007 11:08

no i sie stalo!!!moj madry brat zajezdzil silnik!!wiedzialem ze tak sie stanie!!spadl waz z chlodnicy(tak tak mechanik-kowal niedokrecil jednej objemki i sie zssunal waz) a moj madry brat jechal dalej az stanal silnik!!!oczywiscie zapalila sie lampka ale co tam!!!dolal mu wiecej oleju hehe!!i teraz mam zajefajny samochod a raczej fajna bude,obnizone zawieszenie ale nie moge sie tym cieszyc bo nie mam silnika!!!!jakie z tego plyna wnioski?nie dawac samochodu rodzinie oraz nie dawac samochodu do kowali!!!


Volkswagen Transporter 1.6d

Awatar użytkownika
koczyk
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 257
Rejestracja: śr lis 08, 2006 10:52
Lokalizacja: Gdańsk - Grudziądz
Kontakt:

Post autor: koczyk » śr lut 07, 2007 11:22

o jaaa ... :/ ale brat tez madry ze sie nie zatrzymal no ale mechanik tez ladny oślak ja tez mam probem mechanikami zawsze cos spier *ola za przeproszeniem moze uda Ci sie gdzies na forum wyrwac silnik ostatnio wiedzialem ze rozbieran jest golf tdi 20 jahre 110 koni chyba :) masz nume gg to kolega z naszego forum 1197028 :pub:



Awatar użytkownika
Szosownik
Forum Master
Forum Master
Posty: 1307
Rejestracja: sob lis 25, 2006 23:39
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: niech to jasny gwint-uczcie sie na moich bledach!!

Post autor: Szosownik » śr lut 07, 2007 11:25

ko_sa pisze:no i sie stalo!!!moj madry brat zajezdzil silnik!!wiedzialem ze tak sie stanie!!spadl waz z chlodnicy(tak tak mechanik-kowal niedokrecil jednej objemki i sie zssunal waz) a moj madry brat jechal dalej az stanal silnik!!!oczywiscie zapalila sie lampka ale co tam!!!dolal mu wiecej oleju hehe!!i teraz mam zajefajny samochod a raczej fajna bude,obnizone zawieszenie ale nie moge sie tym cieszyc bo nie mam silnika!!!!jakie z tego plyna wnioski?nie dawac samochodu rodzinie oraz nie dawac samochodu do kowali!!!
szkoda :(
ja mam o tyle dobrze że moim nikt nie jeździ i jeździł poza mną nie będzie :chytry:

[ Dodano: 07 Lut 2007 10:27 ]
wiem że niektórzy jak się jakaś lampka zaświeci to jadą dalej a co tam



Awatar użytkownika
Egon PŃ
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 452
Rejestracja: czw lis 25, 2004 11:35
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Egon PŃ » śr lut 07, 2007 11:33

Masz pecha stary. Moja mama zaraz do mnie dzwoni jak sie jej jakaś kontrolka zapali. Ostatnio jak dzwoniła to sie okazało ze z tyłu nie domkneła dzwi lol. Twoj brachol powinien bardziej zareagowac na czerwone kontrolki na desce. Wspulczuje Ci. Pozdrawaim



Awatar użytkownika
PinkFloyd
Lord GTI
Lord GTI
Posty: 3551
Rejestracja: wt paź 17, 2006 08:53
Lokalizacja: USA

Post autor: PinkFloyd » śr lut 07, 2007 11:38

da sie jeszcze uratować :grin: chyba ze panewki ostro dostały :crazy: ale bądżmy dobrej myśli, a rodzine trzeba :grrr: a mechaniora :axe:

A brat ile ma lat???? 14????



zyggy
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 370
Rejestracja: ndz lis 27, 2005 22:42
Lokalizacja: L-c
Kontakt:

Post autor: zyggy » śr lut 07, 2007 11:51

Ja nauczyłem moją żonę prostej zasady co do kontrolek w aucie (jak światła na skrzyżowaniu). Zielone jedziemy :okej: (np: migacze), pomarańczowe ostrzegają :chytry: (np: rezerwa), czerwone STOP :grrr: (np: temperatura, smarowanie lub nawet hamulec ręczny). Sprawdzić co to jest, ewentualnie zadzwonić do mnie po poradę. Proste i skuteczne. Szkda mi twojego autka, może da się uratować, ale najlepszą diagnozą jest sekcja zwłok - czyli rozbieraj i badaj co przeżyło. Aby troski minęły polecam :pub:

pzdr
zyggy



Awatar użytkownika
Paweł NPI
...
...
Posty: 1821
Rejestracja: ndz sty 15, 2006 13:55
Lokalizacja: OLSZTYN / Ruciane-Nida VWarmińsko-mazurskie

Post autor: Paweł NPI » śr lut 07, 2007 11:56

To niech teraz braciszek staje na głowie albo nawet na uszach żeby załatwić drugi motorek :bajer: I z takich właśnie powodów nikomu nie udostępniam swojego autka... Bo przecież nikt nie zna lepiej mojego golfiego ode mnie!! Jak samochód ma kilku kierowców to już otwiera się autostrada na szrot...


[url=http://www.ilespala.pl/podsumowanie/426][img]http://www.ilespala.pl/obrazek/426/3/1[/img][/url]

[url=http://www.fotosik.pl][img]http://images46.fotosik.pl/298/9584d7b661611e73.jpg[/img][/url]

WitkacyGolf
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: wt lis 07, 2006 10:38
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: WitkacyGolf » śr lut 07, 2007 12:21

DOBRY ZWYCZAJ-NIE POŻYCZAJ!!! Nawet jak mój ojciec chce załatwić jakąś sprawę a jego fura nie działa to musi mnie wręcz błagać!! A jak już ubłaga to mu robie instrukcję co i jak (chociaż to on mnie uczył tego:) ) potem szybko go przepytuję i sprawdzam czy obaj mamy sprawne telefony w razie czego. No chłopie musisz teraz wziąść na nauki brata i przyssać się do jego portfela!



piter13
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 481
Rejestracja: pn wrz 19, 2005 20:02
Kontakt:

Post autor: piter13 » śr lut 07, 2007 13:02

masakra jest bez auta , ja to juz jestem tak uzalezniony od auta ze nigdzie nie pojde juz ,a w domu trzy samochody naszczescie hehe , zycze szybkiego powrotu golfa do stanu jezdzacego :bigok:



Awatar użytkownika
Cinek
_
_
Posty: 1738
Rejestracja: ndz lis 28, 2004 14:52
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Post autor: Cinek » śr lut 07, 2007 15:19

nie ma tragedii, trza popatrzeć co sie stało. czy silnik stanął w miejscu, czy jak zgasił to nie zapalił. może mały remoncik starczy


viewtopic.php?f=86&t=432970 końca nie ma nigdy...

Awatar użytkownika
ko_sa
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 63
Rejestracja: wt paź 05, 2004 13:14
Lokalizacja: Wejherowo
Kontakt:

Post autor: ko_sa » czw lut 08, 2007 12:04

jak mu zgasl silnik to po jakims czasie go odpalil ale co to za pociecha ze odpalil skoro zrobil to bez chlodzenia!!dzieki za slowa pocieszenia!!
jak wczoraj probowalem go odpalic,po zalaniu plynu rzecz jasna,to nie zaskoczyl ale weze od chlodzenia zrobily sie twarde jak kamien!czyli uszczelka na 100% do wymiany!!a reszta...czas pokaze!

[ Dodano: Wto Lut 13, 2007 5:56 pm ]
no i stalo sie!!!glowica do wywalenia!!daja mi 5% szans ze pochodzi!


Volkswagen Transporter 1.6d

ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki Diesla-problemy dotyczące tylko silników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 58 gości