Co to SDI??

TDI, TD, D.... Piszemy tutaj TYLKO O PROBLEMACH Z SILNIKAMI DIESLA!

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

seat-leon

Post autor: seat-leon » ndz gru 24, 2006 17:52

moj przy predkosci +-200km/h pokazuje 9,5-10 litrow spalania chwilowego.....

calkowita masa autka z kierowca +-1450kg



Awatar użytkownika
zuberek
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 66
Rejestracja: wt sty 02, 2007 19:55
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Post autor: zuberek » pt lut 02, 2007 00:00

ja swoim Variantem 1.9TDI pd 101Km w trasie Łódź- B-stok przy predkości do 160 km/h wyciagnołem 5.2 litra na setke Wyprzedzania tam od groma bo 80% to tiry Ponizej tej wartosci nigdyu nie udalo sie zejsc Srednio w trybie mieszanym pali mi od 5.3 do 6 a napewno do zamulaczy nie naleze. Mysle ze zebym lał rope z bp lub shela to troszke by mniej spalil Jezeli chodzi o osiagi to Vmax= 200km/h (bez wiekszych problemów) Moze ze na autostradzie deczko wiecej by poszedl Jak sie jedzie ze stałą prędkościa 140-150 km/h to autko naprawde mało pali jak na swoje 1380 kg Osobiscie sdi w zyciu bym nie kupił chyba ze swojej kobiecie do miasta bo w naszych polskich realiach to kopyto do wyprzedzania jest bardzo potrzebne zeby przezyc (Jak ktos pomykał choć raz trasa wawa B-stok to wie o czym mowie) Pozdro


TDI rules

robert24
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 105
Rejestracja: śr sty 12, 2005 23:05
Lokalizacja: głuchołazy
Kontakt:

Post autor: robert24 » sob lut 03, 2007 00:37

zuberek pisze:ja swoim Variantem 1.9TDI pd 101Km w trasie Łódź- B-stok przy predkości do 160 km/h wyciagnołem 5.2 litra na setke Wyprzedzania tam od groma bo 80%
no to chyba cały czas miałeś z górki :^o


MOC jest bogiem PREDKOSC nalogiem NITRO zabawa TURBO podstawa
[200PS; 420NM]

Awatar użytkownika
zuberek
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 66
Rejestracja: wt sty 02, 2007 19:55
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Post autor: zuberek » sob lut 03, 2007 01:13

JESZCZE SKRZYDŁA DOCZEPIŁEM TO CZASEM GOLFIK LECIAŁ SOBIE
1 PALIWKO BYŁO Z BP (CHOCIAZ PRZYTRAFILO MI SIE TO TYLKO RAZ BO NORMALNIE TANKUJE U ZNAJOMEGO NA STACJI PO KOSZTACH) lEPSZE PALIWKO TO SPALI TROSZKE MNIEJ
2 CB RADIO W TRASIE DAJE TO ZE W ZABUDOWANYM NIE ZWALNIASZ NIEPOTRZEBNIE (CZYTAJ NIE ZWALNIASZ ZNACZACO) WIEC TEZ SIE OSZCZEDZA
3 ZERO BAGARZY I LUDZI NA POKŁADZIE TAKZE MIAŁ LEKKO


TDI rules

robert24
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 105
Rejestracja: śr sty 12, 2005 23:05
Lokalizacja: głuchołazy
Kontakt:

Post autor: robert24 » sob lut 03, 2007 01:31

zuberek pisze:JESZCZE SKRZYDŁA DOCZEPIŁEM TO CZASEM GOLFIK LECIAŁ SOBIE
no troche mnie to męczy bo ja mam do zaoferowania 6-bieg i 5.2 zrobie może max do 130 km/h i to jeszcze cały czas na autostradzie a wiadomo że wyprzedzanie to największe pożeranie paliwa i 80 % to za dużo... no ale może variant w porównaniu do hadzbeka czasem i lata...


MOC jest bogiem PREDKOSC nalogiem NITRO zabawa TURBO podstawa
[200PS; 420NM]

Awatar użytkownika
zuberek
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 66
Rejestracja: wt sty 02, 2007 19:55
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Post autor: zuberek » sob lut 03, 2007 02:01

tyle ze 130 koni troche bardziej trzeba karmic Predkos wynosila do 160 a nie 160 cały czas(jak sie wyprzedzalo 4 -5 tirolotów pod rzad) to strzalka tam dochodzila ale po manewrze od razu noga z gazu bo najczesciej na widnokregu nastepne bylo widac A na trasie tiry nie zamulaja (no moze oprucz litewskich kutasow którzy ostry przypal potrafia zrobic zajezdzajac droge i jadac po 5 sztuk w odstepie metra i nie wpuszczac miedzy siebie<bez pozro>) i jada w porywach i do stówy takze z byka z 5tki mozna bylo nawet ciac

Natomiast teraz przy mrozach po miescie to pije mi rope jak szalony (7l :-() Moze dlatego ze leje jakis shit z rafineri gd........ (zeby reklamy nie było;P)


TDI rules

ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki Diesla-problemy dotyczące tylko silników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 137 gości