Cięgno ssania?? POMOCY

TDI, TD, D.... Piszemy tutaj TYLKO O PROBLEMACH Z SILNIKAMI DIESLA!

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Persil
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 36
Rejestracja: wt lis 07, 2006 00:11
Lokalizacja: Biłgoraj

Cięgno ssania?? POMOCY

Post autor: Persil » pt sty 12, 2007 23:32

Witam wszystkich!!!

Moje pytanko dotyczy Elektromechanicznego cięgna ssania (przyśpieszonego biegu jałowego) jak fachowo nazywa się i ile może kosztować sam element elektromechaniczny bo mój mechanior powiedział że "to jest z woskowym czujnikiem temperatury". Takie same ustrojstwo siedzi w pompie wtryskowej przy weżyku dopływu paliwa i tu znowu pytanko czy to "coś" może mieć wpływ na duże zużycie paliwa bo nie ukrywam że za mało to on nie pali na mieście ok 11l/100km a na trasie ok 8,5l/100km.

Na koniec dodam VW Golf III 1,9D '97 silnik 1y.

A chciałem kupić auto z prostym silnikiem - ale człowiek uczy sie całe życie :kac:



greg

Post autor: greg » sob sty 13, 2007 01:39

element ustalający - 028 130 361A (jak z klimą to B lub C)



Persil
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 36
Rejestracja: wt lis 07, 2006 00:11
Lokalizacja: Biłgoraj

Post autor: Persil » sob sty 13, 2007 22:24

Ok wszystko ładnie ale ile ten element może kosztować i gzdie go można dostać ???

[ Dodano: 13 Sty 2007 22:03 ]
Jeszcze raz ja niestety :(

A otóż po wymianie pierścionków mechanior nie chciał lub nie umiał mi pomóc okazało sie ze po w/w remoncie samochodzik nie chce jechać po większe wzniesienia tzn buczy, warczy, dymi na czarno, i nie ma mocy. Ale moj sprytny mechanior znalazł tymczasowe rozwiązanie tzn: wsadził mi pompe wtryskową ze skody 1,9D i wszystko powróciło do tzw normy ale w końcu pompe musze oddać :hmm:

Także nie wiem czy po prostu wystarczy ustawić zapłon czy może coś pompa umarła. :kufel:

CHYBA CZAS SIE NAPIĆ :kufel: :kufel: :kufel: :kufel:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki Diesla-problemy dotyczące tylko silników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 179 gości