[mk3] cieknie z maglownicy

TDI, TD, D.... Piszemy tutaj TYLKO O PROBLEMACH Z SILNIKAMI DIESLA!

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

THOMO
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 73
Rejestracja: sob maja 07, 2005 23:26
Lokalizacja: mazowieckie
Kontakt:

[mk3] cieknie z maglownicy

Post autor: THOMO » ndz maja 07, 2006 10:27

jak w temacie.......spotkal sie moze ktos z tym problemem?
mam wyciek z maglownicy. podejrzewam ze jakis uszczelaniacz puscil, chce go wymienic. czy koniecznie trzeba demontowac cały uklad (niedawno robilem cała geometrie ukladu kierowniczego) czy da rade usunac problem bez demontowania maglownicy? wyciek mam dokladnie w miejscu gdzie z maglownicy wychodzi drązek kierowniczy.


melu

adamg
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: ndz maja 07, 2006 17:50
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: adamg » ndz maja 07, 2006 18:00

musisz koniecznie demontować



Awatar użytkownika
Cinek
_
_
Posty: 1738
Rejestracja: ndz lis 28, 2004 14:52
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Post autor: Cinek » ndz maja 07, 2006 21:26

trza wyjąć. potem nie musisz robić geometrii tylko samą zbieżność, bo bedzie trza wykręcić drążki chyba.


viewtopic.php?f=86&t=432970 końca nie ma nigdy...

THOMO
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 73
Rejestracja: sob maja 07, 2005 23:26
Lokalizacja: mazowieckie
Kontakt:

Post autor: THOMO » pn maja 08, 2006 07:48

w twarz..co za pech w sobote zrobilem zawieszenie z przodu...ustawilem cała geometrie..a tu bryndza wracam do domu i kapie.
jak wymontuje ta maglownice ten uszczelniacz wychodzi w miare luźno?
drązki napewno sa do wykrecenia tylko dumałem czy bede musiał wyciagac ja z samochodu czy zrobie bez demontazu.


melu

longrunner
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 98
Rejestracja: czw maja 04, 2006 14:03
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: longrunner » pn maja 15, 2006 17:01

ktos moze pokazac na zdjeciu/powiedziec ktora to czesc ta maglownica? jestem zielony w temacie ;)



Mefisto_vw
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: pn sie 28, 2006 18:09
Lokalizacja: Pruszcz Gdański
Kontakt:

przekładnia wspomagania

Post autor: Mefisto_vw » czw paź 19, 2006 21:51

witam, mi też cieknie tyle że z jakiejś puszki na przegrodzie komory silnika a kabiny widać ją od spodu a słabiej od góry do niej idzie wężyk od zbiorniczka wyrównawczego od wspomagania jest to chyba przekładnia a drugi wężyk idzie wzdłuż przedniego zderzaka też do puszki ale to z kolei pompa wiec jak już mówiłem cieknie z tej pierwszej i jest to uciążliwe bo po tygodniu od zalania nowego płynu zielonego do wspomagania vw już było pusto i teraz nie wlewam jak ma wylecieć to niema sęsu i wspomaganie nie pracuje a kierownicą ledwo idzie kręcić :crazy: pomóżcie jak wiecie co i jak zrobić żeby było ok i nie ciekło.



Awatar użytkownika
vinnie184
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: czw maja 11, 2006 16:05
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: vinnie184 » pn paź 23, 2006 22:14

Pompe zatrzesz jak bedziesz jezdzil bez plynu wspomagania. Jak odkrece 4 sruby mocowania do nadwozia i odkrece na kanale drazki i kolumne, to wyciagne jakos przekladnie ładnie? Kumpel mnie nastraszyl ze bez wyciagniecia silnika graniczy z cudem. Bedzie gimnastyki przy tym? Po wymianie w wakacje wentylatora chlodnicy przez przód (zderzak, pas przedni) uwierze we wszystko.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki Diesla-problemy dotyczące tylko silników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 71 gości