[MK3] napinacz

TDI, TD, D.... Piszemy tutaj TYLKO O PROBLEMACH Z SILNIKAMI DIESLA!

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

lukopr
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 150
Rejestracja: ndz lip 03, 2005 20:10
Lokalizacja: Otwock
Kontakt:

Post autor: lukopr » czw paź 05, 2006 00:33

GSOWIEC pisze:Podepnę się pod temat, bo i u mnie pasek wielorowkowy delikatnie "podskakuje" za kólkiem alternatora, a na zimnym silniku chwilkę szeleści. Pytanie do tych co wymienili napinacz - czy zauważalnie ucichła praca osprzętu napędzanego paskiem???
ja wymieniałem w 1Z cały komplet: rolke, pasek, napinacz, to naprawde pomaga :bigok: rolka napinacza juz nie podskakuje.. wszystko w normie... nic nie brzeczy... nie klepeie... miodzio :bajer:


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Awatar użytkownika
twardy
Forum Master
Forum Master
Posty: 1736
Rejestracja: pt lis 25, 2005 00:29
Lokalizacja: Lubin-Gorzelin
Kontakt:

Post autor: twardy » czw paź 05, 2006 06:04

lukopr pisze:1Z cały komplet: rolke, pasek, napinacz,
Jle zapłaciłeś?


10mm+1,3bara=1VSTD :-)

Awatar użytkownika
Egon PŃ
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 452
Rejestracja: czw lis 25, 2004 11:35
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Egon PŃ » ndz paź 22, 2006 22:17

[1Z] U mnie mocno halasuje i podskakuje pasek i lata napinacz.
Czy ten napinacz powinienem wymienic z pretem?? Czy w rozrzadzie są dwie rolki?? Jakie jest prawdopodobienstwo ze moze byc krzywe kolo pasowe [1Z]? Ktos ma istsrukcje lub schemat znakow do wymieny rozrzadu?



ZagubionY
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: pt paź 20, 2006 00:04
Lokalizacja: Pólnoc

Post autor: ZagubionY » ndz paź 22, 2006 22:42

Egon PŃ pisze:[1Z] U mnie mocno halasuje i podskakuje pasek i lata napinacz.
Czy ten napinacz powinienem wymienic z pretem?? Czy w rozrzadzie są dwie rolki?? Jakie jest prawdopodobienstwo ze moze byc krzywe kolo pasowe [1Z]? Ktos ma istsrukcje lub schemat znakow do wymieny rozrzadu?
To zalezy ,w jakim stanie masz pret.Wystarczy tylko wymienic tuleje hyba cos okolo 15 zł sztuka,no i sam napinacz 240zł czeski.Halasuje i podskakuje to na sto procent napinacz.Ja w swoim wymienialem 2 razy pasek,rolke,tuleje i pret i nic to nie dalo,w koncu kupilem napinacz i teraz gucio \:D/ [/b]


Odnajduje sie...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki Diesla-problemy dotyczące tylko silników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 171 gości