[mk3 1z tdi] zauważyłem dziure w bloku do czego ona jest ???

TDI, TD, D.... Piszemy tutaj TYLKO O PROBLEMACH Z SILNIKAMI DIESLA!

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

grze693
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 165
Rejestracja: pn gru 05, 2005 23:01
Lokalizacja: Zduńska Wola

[mk3 1z tdi] zauważyłem dziure w bloku do czego ona jest ???

Post autor: grze693 » wt paź 17, 2006 19:27

witam daje fotke lepszej nie moge bo nie ma możliwosci zrobić bo weze itd .Do czego ta dziura tam jest po sirodku strzałka z ta dziurą a na bokach strzałki z dziurkami na sruby. czy powinnienem meiś tam coś założone czy to zostaje tak jak jest ta dziura jest odrazu nad odmą wezem odmy. I jest wygładzona wkoło niej powierzchnia jak by miał dochodzić jakiś waz .Pisać co to jest bo może właśnie niszcze sobie silnik ??? i pisać do czego to służy nic z tego nie kapie nie cieknie tylko widze ze tam piasku troche jest naleciało . fotka
Obrazek

[ Dodano: Wto Paź 17, 2006 19:28 ]
jak się kliknie na fotke sie powieksza lepiej widać to

[ Dodano: Sro Paź 18, 2006 08:31 ]
nikt nie wiem co to jets pytam się bo może własnie zażynam sobie silniczek ,może jakiś link do opisu co gdzie ma być w 1z

[ Dodano: Sro Paź 18, 2006 19:31 ]
nikt nie wie co to jest zobaczcie w swoim 1z czy macje coś tam ??



jaszczur
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 6612
Rejestracja: ndz mar 27, 2005 09:34
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Post autor: jaszczur » śr paź 18, 2006 20:37

tym się nie przejmuj,ponieważ są to otwory do osprzetu inn=ego modelu i producent tak po prostu te głowice robił u mnie jest tak samo,a wiadomosc o tym mam ze sprawdzonego źródła czyli z aso



grze693
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 165
Rejestracja: pn gru 05, 2005 23:01
Lokalizacja: Zduńska Wola

Post autor: grze693 » śr paź 18, 2006 20:50

bo bałęm się że może ktoś podmienił silnik z innego modelu. Chociaż mam pewnego golfa z ksiazka i pełna dokumentacja wszystkie rachunki i papiery jakie wyszedłz salony pewniak i przebieg tesz turbo orginałi ma 254 tys i nie jest ulane troche oleju bo zdejmowałęm waz od kolana i minimalnie na palcu jak przetre jest troche oleju ale w sirodku czysciutkie tylko zawilgocenie delikatne to przebieg raczej jest autentyczny .

[ Dodano: Sro Paź 18, 2006 20:52 ]
jeszcze niech ktoś napisze czy ma tak jak my to bede pewny a ciekawe co w innych modelach aut, markach tam jest bo dziura gdzieś do czegoś prowadzi i do czegoś w inych autach jest ???



Awatar użytkownika
krystek007
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 184
Rejestracja: pt sie 18, 2006 14:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: krystek007 » śr paź 18, 2006 22:13

grze693 A co to za luźna wtyczka u Ciebie????
Obrazek
bo u mnie jest też cos takiego :-/ zobacz na linka http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=68052 ja zaś nie mam tej dziury, lub jej nie widzę :-)


Pozdrawiam.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki Diesla-problemy dotyczące tylko silników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 95 gości