[MK2 TD] Turbina

TDI, TD, D.... Piszemy tutaj TYLKO O PROBLEMACH Z SILNIKAMI DIESLA!

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Muzzy
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: ndz gru 04, 2005 22:39
Lokalizacja: Ruszów
Kontakt:

Olej w kolektorze dolotowym

Post autor: Muzzy » wt paź 10, 2006 06:16

Witam.
Panowie, pozwolicie, ze sie dolączę do postów. U mnie nie jest az tak tragicznie (oleju jeszcze nie ma w rurze wydechowej, chociaż cieknie troszkę z kolektora wydechowego tu przy głowicy). Zauważyłem olej w gumie łączącej wyjście turbiny z kolektorem ssącym. Jak odłączyłem przewody gumowe na wejsciu i wyjsciu turbiny to po odpaleniu zauwazylem, ze ten olej pojawia sie jak dam gazu. Najpierw wypływa mała strużka z korpusu turbiny tuz przed wirnikiem na wejsciu (tak jakby tam bylo miejsce łączenia dwóch części tego korpusu). Potem pojawia się ta strużka oleju na wyjściu turbiny, tam gdzie łączy się ona z kolektorem ssącym. Wałek turbinki nie ma luzów. Co może być przyczyną ??

DZIĘKUJĘ za sugestie i pozdrawiam wszystkich Golfiarzy.



Awatar użytkownika
Cinek
_
_
Posty: 1738
Rejestracja: ndz lis 28, 2004 14:52
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Post autor: Cinek » wt paź 10, 2006 07:52

troche stary temat otwarłeś..., dodasz gazu, wzrasta ciśnienie oleju i wybija. pewnie się rozszczelniła. trza by rozebrać i poskładać na nowe uszczelnienie. ale nie polecam robić samemu. anajlepiej znajdź niecieknącą. i to szybko bo mogą byćróżne konsekwencje


viewtopic.php?f=86&t=432970 końca nie ma nigdy...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki Diesla-problemy dotyczące tylko silników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 51 gości