[Passat B3 AAZ] chłodnica

TDI, TD, D.... Piszemy tutaj TYLKO O PROBLEMACH Z SILNIKAMI DIESLA!

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
specWROC
(()())G.O.L.F.(()())
(()())G.O.L.F.(()())
Posty: 966
Rejestracja: sob kwie 22, 2006 23:53
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

[Passat B3 AAZ] chłodnica

Post autor: specWROC » sob paź 07, 2006 20:15

mam pytanie odnośnie chłodnicy w passacie a mianowicie jest taki niewielki wyciek tak kropelka sobie pokapuje raz na jakiś czas ...czy można kupić jakiś płyn do uszczelnienia;)??

a ile trzeba dać za nową chłodnice opłaca się używkę? :pub:
Ostatnio zmieniony sob paź 07, 2006 21:15 przez specWROC, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
Lukassso
Forum Master
Forum Master
Posty: 1366
Rejestracja: ndz lut 19, 2006 19:42
Kontakt:

Post autor: Lukassso » sob paź 07, 2006 20:28

Można kupić taki specjalny proszek w sklepie motoryzacyjnym do uszczelniania chłodnic.
Wtedy jak już kupisz to musisz zagrzac płyn wsypać proszek i niech się rozchodzi po całym układzie (termostat musi być otwarty aby obieg szedł na chłodnice) Poburczeć i chłodnica powinna byc załatana.

Co do cen chłodnic to nie orientuje sie.


Obrazek

Awatar użytkownika
leo...
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 607
Rejestracja: pt cze 17, 2005 02:07
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: leo... » ndz paź 08, 2006 04:34

Wooqasheck pisze:Można kupić taki specjalny proszek w sklepie motoryzacyjnym do uszczelniania chłodnic.
Wtedy jak już kupisz to musisz zagrzac płyn wsypać proszek i niech się rozchodzi po całym układzie (termostat musi być otwarty aby obieg szedł na chłodnice) Poburczeć i chłodnica powinna byc załatana.

Co do cen chłodnic to nie orientuje sie.
nie polecam - każdy kij ma 2 końce - oprócz wycieku zabijesz proszkiem całą chłodnice i nagrzewnicę ... takie egzorcyzmy maja krótkie nogi - albo daj do pospawania albo wymień na nową ...



RobertP
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2799
Rejestracja: śr gru 14, 2005 09:58
Lokalizacja: Ostróda

Re: [Passat B3 AAZ] chłodnica

Post autor: RobertP » ndz paź 08, 2006 19:28

specWROC pisze:mam pytanie odnośnie chłodnicy w passacie a mianowicie jest taki niewielki wyciek tak kropelka sobie pokapuje raz na jakiś czas ...czy można kupić jakiś płyn do uszczelnienia;)?
jeśli uszczelniać jakimś wynalazkiem typu proszek to niestety kicha jak napisał też leo...
jak już to lepiej płynem ( o ile się nie mylę jest to firmy K2 - żółta buteleczka)
nie zabija nagrzewnicy ! - sprawdzone kilka razy ! :-)
a jak chcesz uszczelnić z zewnątrz masz TUTAJ troszkę opisane czym ja uszczleniałem i na razie grubo ponad 10tyś km wytrzymało :-)



ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki Diesla-problemy dotyczące tylko silników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 36 gości