[MK3 AFN] Moj "NOWY" golf nie chce odpalic

TDI, TD, D.... Piszemy tutaj TYLKO O PROBLEMACH Z SILNIKAMI DIESLA!

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Czarek86
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: czw paź 05, 2006 20:55
Lokalizacja: Sochaczew

[MK3 AFN] Moj "NOWY" golf nie chce odpalic

Post autor: Czarek86 » czw paź 05, 2006 21:07

Witam.zakupilem ostatnio golfika 1,9 TDI (110KM). jezdzilem nim 4 dni i w czasie tych 4 dni odpalal bez zarzutu.az do dnia dzisiejszego.zgasilem na chwile samochod po 2 min chialem odjechac ale nie chcial odpalic.nie wiem co zrobic??moze mi ktos pomoc??jak go probuje odpalic to tak jakby chcial a zapalic ale nie moze...
z gory dziekuje za pomoc :)
Ostatnio zmieniony pt paź 06, 2006 15:53 przez Czarek86, łącznie zmieniany 1 raz.



jaszczur
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 6612
Rejestracja: ndz mar 27, 2005 09:34
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Post autor: jaszczur » czw paź 05, 2006 21:13

Czarek86, niech ktoś ci sprawdzi czy dochodzi napięcie na elektrozawór pompy jak nie to u mnie była przyczyna w sterowniku znajduje się on nad skrzynka bezpieczników(miałem luzne luty na jednym z przerywaczów)ewentualnie moze to być wina immobilaisera



zelwa
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: wt wrz 26, 2006 13:30
Lokalizacja: Sędziszów

Post autor: zelwa » pt paź 06, 2006 09:56

ja też niedawno kupiłem TD ka i dokładnie to samo miałem palił na dotyk a potem nagle nie po postoju i okazało się że nagle rozszczelnił się układ paliwowy i po prostu się zapowietrzał - konkretnie na gumowym przewodzie nadmiarowym... kupiłem inny lepszy za 2.50zł i jak ręką odjął... radzę sprawdzić czy nie ma śladów paliwa na złączach przewodów paliwowych - od tego trzeba zacząć w gorszym przypadku może być zaworek zwrotny na filtrze paliwa



Awatar użytkownika
inek01
Lord GTI
Lord GTI
Posty: 3686
Rejestracja: pn sty 09, 2006 23:08
Lokalizacja: Ciechanów

Post autor: inek01 » pt paź 06, 2006 11:04

jaszczur pisze:ewentualnie moze to być wina immobilaisera
Wtedy by chyba odpalil i i za chwile zgasl...
zelwa pisze:ja też niedawno kupiłem TD ka i dokładnie to samo
W temacie jest mowa o TDI :bajer:



Czarek86
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: czw paź 05, 2006 20:55
Lokalizacja: Sochaczew

Post autor: Czarek86 » pt paź 06, 2006 17:29

JUz jest wszystko ok.auto bylo sprowadzone z niemiec i poprostu jak to bywa w niemczech kradna co sie da i wyrwali radio.bylem u elektryka podobno "dobrego" i on podotykal kabelek do kabelka i zrobilo sie zwarcie.komputer nie wykrywal kluczyka.kosztowalo mnie to sporo kasy-mialbym nowe radio:(



ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki Diesla-problemy dotyczące tylko silników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 135 gości