wymiana silnika

TDI, TD, D.... Piszemy tutaj TYLKO O PROBLEMACH Z SILNIKAMI DIESLA!

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
kuba88s
Grupa Tomaszowska
Grupa Tomaszowska
Posty: 675
Rejestracja: ndz lis 21, 2010 17:00
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki

wymiana silnika

Post autor: kuba88s » ndz gru 27, 2015 13:58

Witam....kumpel posiada passata b4 1.9 tdi z 1995 r. z silnikiem 1z i powiem tak....silnik umarł śmiercią naturalna....czy jest mi ktoś w stanie powiedzieć czy żeby przełożyć silnik 110 konny dużo trzeba robić przeróbek w komorze ?


XX Jahre
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f= ... 5#p5334205" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
VW_seller
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2625
Rejestracja: sob cze 21, 2014 09:33
Lokalizacja: okolice kutna

Re: wymiana silnika

Post autor: VW_seller » ndz gru 27, 2015 14:41

slupek silnika 1z 90km i afn 110km jest taki sam .roznia sie osprzetem.


naprawa Smartfonów Telefonów,pc, laptopy tablety, diagnostyka vag, delphi itp actia multidiag PRO. serwis vag i innych samochodów wymiana podzespów oraz modyfikacje . regeneracja lub naprawa pomp vp37 wtryskow vp pompo wtrysków pd oraz CR . proszę pisać na priv

Awatar użytkownika
kuba88s
Grupa Tomaszowska
Grupa Tomaszowska
Posty: 675
Rejestracja: ndz lis 21, 2010 17:00
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki

wymiana silnika

Post autor: kuba88s » ndz gru 27, 2015 14:56

Czyli mówisz ze będzie p&p ?


XX Jahre
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f= ... 5#p5334205" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
VW_seller
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2625
Rejestracja: sob cze 21, 2014 09:33
Lokalizacja: okolice kutna

wymiana silnika

Post autor: VW_seller » ndz gru 27, 2015 21:05

jak wyżej napisałem ,słupki silnika są identyczne tyle ,że zazwyczaj słupek z 1z znajdziesz w lepszym stanie niż afn-a . przekładasz osprzęt z komputerem turbiną wtryskami i masz praktycznie afn-a w tym silniku co masz . jeszcze pompa troche się rózni ( mocniejsze sprezyny ) . ale i bez tego dobrze to jezdzi .

szczerze jak chcesz mieć więcej mocy zostaw to co masz .załóz wtryski z afn-a i zrób chipa .ja tak mam i mam około 125km i afn-y wciągam kiedy chce


naprawa Smartfonów Telefonów,pc, laptopy tablety, diagnostyka vag, delphi itp actia multidiag PRO. serwis vag i innych samochodów wymiana podzespów oraz modyfikacje . regeneracja lub naprawa pomp vp37 wtryskow vp pompo wtrysków pd oraz CR . proszę pisać na priv

Awatar użytkownika
kuba88s
Grupa Tomaszowska
Grupa Tomaszowska
Posty: 675
Rejestracja: ndz lis 21, 2010 17:00
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki

wymiana silnika

Post autor: kuba88s » ndz gru 27, 2015 23:14

Znaczy wiesz ja mam mkIII AFN i tez mam trochę pomodzony na 136 km bez zmiany softu narazie....ale pytanie było bo kumplowi padł silnik 1z i z tego co mu powiedzieli to jest nie do uratowania a za grosze dotrwał afn-a z tego co mówi w dobrym stanie i chce go przełożyć...no nic dzięki za info i plus idzie dla Ciebie :pub:


XX Jahre
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f= ... 5#p5334205" onclick="window.open(this.href);return false;

ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki Diesla-problemy dotyczące tylko silników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 177 gości