Wysterowanie N108

TDI, TD, D.... Piszemy tutaj TYLKO O PROBLEMACH Z SILNIKAMI DIESLA!

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Suchy_PL_
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 63
Rejestracja: pt wrz 30, 2011 21:20
Lokalizacja: Lębork

Wysterowanie N108

Post autor: Suchy_PL_ » ndz paź 11, 2015 14:49

Od jakiegoś czasu walczę z dziwnym objawem ,który opisywałem w innym wątku (prychanie po odjęciu nogi z gazu czy to na luzie czy to na biegu, szarpania silnika i skacząca dawka bez względu na to czy ciepły czy zimny czasami go zgaszę za parę minut odpala i jedzie normalnie tylko przy schodzeniu z obrotów prycha, odpala bardzo ładnie- zimny/ciepły) myślałem ,że to luz nastawnika ale większość ludzi mówi ,że ten luz taki jest....wymieniłem wtryski z nowymi końcówkami 0.216 , nowe filtry, wężyki , wyczyszczony nastawnik- paliwo Lotos Dynamic cały czas. Patrząc na logi http://vaglog.pl/log_235603.html widzę ,że wysterowania kąta dynamicznego coś szwankuje przy jałowym i dodawaniu gazu i odpuszczaniu czy możliwym jest zasyfienie N108 ? błędów w ecu brak.....



Awatar użytkownika
VW_seller
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2625
Rejestracja: sob cze 21, 2014 09:33
Lokalizacja: okolice kutna

Wysterowanie N108

Post autor: VW_seller » pn paź 12, 2015 14:14

raczej jego przytarcie , tam sie jedynie sitko może zasyfić wyjmujesz czyscisz i składasz. ale skąs sa te opiłki....z pompy która być może ma juz dość


naprawa Smartfonów Telefonów,pc, laptopy tablety, diagnostyka vag, delphi itp actia multidiag PRO. serwis vag i innych samochodów wymiana podzespów oraz modyfikacje . regeneracja lub naprawa pomp vp37 wtryskow vp pompo wtrysków pd oraz CR . proszę pisać na priv

Suchy_PL_
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 63
Rejestracja: pt wrz 30, 2011 21:20
Lokalizacja: Lębork

Wysterowanie N108

Post autor: Suchy_PL_ » pn paź 12, 2015 22:33

Dziś czyszcze jeszcze raz nastawnik i lekko przycinał się wałek....a sam nastawnik nie miał prawie wcale syfu jak 1 raz go czyściłem....



ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki Diesla-problemy dotyczące tylko silników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 208 gości