Jakie są Wasze wrażenia po wymianie dwumasy na jednomas

TDI, TD, D.... Piszemy tutaj TYLKO O PROBLEMACH Z SILNIKAMI DIESLA!

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

kamix500
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 42
Rejestracja: pt cze 04, 2010 18:58
Lokalizacja: Izdebnik

Jakie są Wasze wrażenia po wymianie dwumasy na jednomas

Post autor: kamix500 » sob sie 08, 2015 12:41

zrobie mały odkop, mineło już troche czasu od wprowadzenia jednomasu do 6B, pytanie czy oprócz drgań dzieje się coś więcej z samochodem? auto będzie miało dość spory moment (arl+gtb2260vk+firad-120%,ic itp) szkoda wkładać nawet BTB który zaraz się rozleci, dlatego dość poważnie myślę nad jednomasem valeo do tego tarcza kevlar.



Awatar użytkownika
neo1506
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: wt maja 08, 2012 09:53
Lokalizacja: Katowice

Jakie są Wasze wrażenia po wymianie dwumasy na jednomas

Post autor: neo1506 » wt wrz 20, 2016 14:30

Podzielę się moimi spostrzeżeniami na temat sztywnego koła zamachowego (1z+g60). Auto chyba w serii choć zawsze mam wrażenie że coś w nim jest dłubnięte. Zmiana co prawda 2 dni temu ale jak do tej pory jestem bardzo zadowolony. W samochodzie zrobiło się troszkę głośniej za to biegi wrzuca się szybciej, zdaje mi się że auto zrobiło się bardziej elastyczne, lepiej się wkręca na obroty. Jak na razie żadnego dzwonienia sprężynek nie słychać. Dwa lata temu wymieniałem dwumas na oryginal dwumas sachs i po przejechaniu 30tkm rozleciała się ponownie. W weekend będę robił dłuższą trasę, wiec pewnie coś doszkrobie.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki Diesla-problemy dotyczące tylko silników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], Google Adsense [Bot] i 196 gości