Klekocze i stracił troche mocy

TDI, TD, D.... Piszemy tutaj TYLKO O PROBLEMACH Z SILNIKAMI DIESLA!

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

mario1989
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 37
Rejestracja: sob maja 10, 2014 22:57

Klekocze i stracił troche mocy

Post autor: mario1989 » śr maja 21, 2014 19:38

Ostatnie pytanie http://allegro.pl/elektrozawor-przestaw ... 92389.html" onclick="window.open(this.href);return false; ta tez bedzie pasowac ?



Awatar użytkownika
munior
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2307
Rejestracja: sob lis 03, 2007 20:53
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Klekocze i stracił troche mocy

Post autor: munior » śr maja 21, 2014 19:49

Będzie ,ale i tak drogo wychodzi ...wysłałem Ci PW co i jak


Sprzedam : Czysciutki ori nastawnik HDK z każdą wtyczką wystepujacą w tdi ,Tuningowy komputer 16 i 8 bit ,części do ecu 16 i 8 bit .Uszczelnioną pompę wtryskową do tdi ,wszystkie części do pomp vp37 ,dezaktywuję immo w sterownikach 1,9 tdi 028906021,038906018

Awatar użytkownika
bigozz
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 327
Rejestracja: czw sty 20, 2005 11:58
Lokalizacja: Inowrocław
Kontakt:

Klekocze i stracił troche mocy

Post autor: bigozz » śr maja 21, 2014 22:11

munior pisze:Sory ale ja wymiękam przy takich pytaniach niech się inni z Tobą męczą
Widzę, że szybko zmienił kolega zdanie...


VW w sercu
na co dzień MB W210 3.2 CDI
od święta MB W123
doszedł Golf mk2 USA

Awatar użytkownika
munior
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2307
Rejestracja: sob lis 03, 2007 20:53
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Klekocze i stracił troche mocy

Post autor: munior » czw maja 22, 2014 12:21

bigozz pisze: munior napisał(a):Sory ale ja wymiękam przy takich pytaniach niech się inni z Tobą męczą



Widzę, że szybko zmienił kolega zdanie...
Widzę że chyba upał daje Ci się we znaki :grin: Zanim coś zacytujesz ,sprawdż do kogo to było pisane :bajer: bo na pewno nie do CIebie :hmm: tylko do mario1989 ,który pytał jak ma sprawdzić czy mu sie rury w dolocie czsem nie wypięły i w którym miejscu one są :panna: A zdania nie mam w zwyczaju zmieniać ,bo jak o czymś pisżę ,to jestem tego pewien


Sprzedam : Czysciutki ori nastawnik HDK z każdą wtyczką wystepujacą w tdi ,Tuningowy komputer 16 i 8 bit ,części do ecu 16 i 8 bit .Uszczelnioną pompę wtryskową do tdi ,wszystkie części do pomp vp37 ,dezaktywuję immo w sterownikach 1,9 tdi 028906021,038906018

Awatar użytkownika
bigozz
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 327
Rejestracja: czw sty 20, 2005 11:58
Lokalizacja: Inowrocław
Kontakt:

Klekocze i stracił troche mocy

Post autor: bigozz » pt maja 23, 2014 11:52

munior, Nie wiem komu tu upał zaszkodził, ale na pewno nie mnie. Jak było trzeba człowiekowi pomóc bezinteresownie to wymiękłeś. Ale jak jest okazja na koledze zarobić to bardzo szybko zmieniłeś zdanie i postanowiłeś wrócić do tematu. Teraz zrozumiałeś moją aluzję? Pozostawiam to bez komentarza i nie będę więcej wypowiadał się w tej sprawie by nie robić w temacie OT.


VW w sercu
na co dzień MB W210 3.2 CDI
od święta MB W123
doszedł Golf mk2 USA

Awatar użytkownika
munior
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2307
Rejestracja: sob lis 03, 2007 20:53
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Klekocze i stracił troche mocy

Post autor: munior » pt maja 23, 2014 21:03

bigozz pisze:munior, Nie wiem komu tu upał zaszkodził, ale na pewno nie mnie. Jak było trzeba człowiekowi pomóc bezinteresownie to wymiękłeś.
Wymiekłem ,przyznaję się ,jak wymiękł by każdy na moim miejscu ,przy tego typu pytaniu .... "jak sprawdzić czy rury w dolocie się nie wypieły ,i w którym miejscu one są " :panna: bo o takie banały ,raczej nikt średnio rozgarniety nie pyta ,tylko otwiera maskę i sprawdza .I nikt nie będzie nikomu tłumaczył ,jak to zrobic ,bo to tak oczywiste jak 2x2,a forum techniczne ,to nie żłobek :chytry: ...oskarżanie mnie o chęć "zarobienia " na kimś, jakich smiesznych 40zł ,to jakaś kpina :panna: zarobić to chce ktoś ,kto woła za taką pierdołę jak n108 ,150zł ,jak ten na aukcji...No i ja kończe na tym ten off top ,ale odnieść się musiałem,żeby nie było ,że bezinteresownie nikomu nie pomagam,bo robię to od lat na tym forum i nie tylko....ale żeby komuś pomóc ,to musi wykazać jakieś dobre chęci ,a nie zadawać pytania w typie " w którym miejscu są rury w dolocie i jak je sprawdzić " ...


Sprzedam : Czysciutki ori nastawnik HDK z każdą wtyczką wystepujacą w tdi ,Tuningowy komputer 16 i 8 bit ,części do ecu 16 i 8 bit .Uszczelnioną pompę wtryskową do tdi ,wszystkie części do pomp vp37 ,dezaktywuję immo w sterownikach 1,9 tdi 028906021,038906018

ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki Diesla-problemy dotyczące tylko silników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 42 gości