Spalone przewody podgrzewacza

TDI, TD, D.... Piszemy tutaj TYLKO O PROBLEMACH Z SILNIKAMI DIESLA!

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Szymon Jarosz
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 804
Rejestracja: wt mar 30, 2010 19:59
Lokalizacja: Legionowo
Kontakt:

Spalone przewody podgrzewacza

Post autor: Szymon Jarosz » wt lis 22, 2011 22:25

Wiec tak,przewody 150zl,podgrzewacze 240zl. :satan: Proponuje, wszystkim ktorzy maja podgrzewacze ,zdjac fajki z podgrzewaczy i poczyscic w nich styki :bigok: Przepraszam ,ze tak dlugo nic nie pisalem :pub:


ObrazekObrazekObrazek

ronuch
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 577
Rejestracja: sob gru 30, 2006 16:52
Lokalizacja: jastrzębie zdrój

Spalone przewody podgrzewacza

Post autor: ronuch » śr lis 23, 2011 02:28

to raczej nie zasniedzialy styk jest problemem tylko rozkalibrowanie fajki. ja u siebie zeszlej zimy zmienilem wszystkie swiece bo mialem popalone i na wiosne mialem potopione fajki wiec wina jest po stronie fajek a nie swiec.
wymieniales juz te przewody czy dopiero bedziesz sie bawil??
ja planuje wymienic ale na wiosne jak bedzie cieplej chyba ze sie spala tak jak u ciebie


kupie kierownice 3-ramienna do passata 3bg czarna skóra i galke zmiany biegow do skrzyni 6

Awatar użytkownika
Szymon Jarosz
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 804
Rejestracja: wt mar 30, 2010 19:59
Lokalizacja: Legionowo
Kontakt:

Spalone przewody podgrzewacza

Post autor: Szymon Jarosz » śr lis 23, 2011 21:06

ronuch,wymienilem juz wczoraj :bigok:Dzisiaj nawet mialem okazje sprawdzic czy wszystko dziala,poniewaz byl mroz -4.Zaraz po odpaleniu silnika ,otworzylem maske,i sprawdzalem palcem czy robia sie cieple.Pierwsza zaczela grzac ta srodkowa , za nia nastepne :hmm:


ObrazekObrazekObrazek

ronuch
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 577
Rejestracja: sob gru 30, 2006 16:52
Lokalizacja: jastrzębie zdrój

Spalone przewody podgrzewacza

Post autor: ronuch » czw lis 24, 2011 11:35

ja u siebie wczoraj wymienialem jedna swieczke i zauwazylem ze swieczki ktore mialem (febi) maja cienszy ten bolec na ktory nachodzi fajka i chyba dlatego u mnie nadtopily sie fajki - wkrecalem swieczke beru i wchodzila bardzo ciasno wiec mysle ze warto to sprawdzic bo szkoda nowych fajek!
A z wymiana duzo roboty?? gdzie te kable sie lacza?


kupie kierownice 3-ramienna do passata 3bg czarna skóra i galke zmiany biegow do skrzyni 6

Awatar użytkownika
Szymon Jarosz
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 804
Rejestracja: wt mar 30, 2010 19:59
Lokalizacja: Legionowo
Kontakt:

Spalone przewody podgrzewacza

Post autor: Szymon Jarosz » czw lis 24, 2011 21:45

ronuch,jak chcesz wymienic ,to musisz wyjac cala obudowe filtra powietrza ,nastepnie otworzyc peszelek z przewodami od podgrzewaczy i poprostu przylutowac nowe.Myslalem ,ze jak kupie nowe to beda tak dlugie jak ori ,ale sie mylilem.
<script src='http://img32.imageshack.us/shareable/?i ... n.jpg&p=tl' type='text/javascript'></script><noscript>Obrazek</noscript>


ObrazekObrazekObrazek

ronuch
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 577
Rejestracja: sob gru 30, 2006 16:52
Lokalizacja: jastrzębie zdrój

Spalone przewody podgrzewacza

Post autor: ronuch » pt lis 25, 2011 16:44

a gdzie je wpinasz - do puszki gdzie siedzi ecu?? ja mam passata czyli silnik wzdluznie to grzebania bede mial wiecej


kupie kierownice 3-ramienna do passata 3bg czarna skóra i galke zmiany biegow do skrzyni 6

Awatar użytkownika
Szymon Jarosz
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 804
Rejestracja: wt mar 30, 2010 19:59
Lokalizacja: Legionowo
Kontakt:

Spalone przewody podgrzewacza

Post autor: Szymon Jarosz » pt lis 25, 2011 20:48

Wiesz ,one byly za krotkie zeby je podlaczyc do ECU ,wiec ucinalem stare ,i do tych starych lutowalem nowe.


ObrazekObrazekObrazek

ronuch
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 577
Rejestracja: sob gru 30, 2006 16:52
Lokalizacja: jastrzębie zdrój

Spalone przewody podgrzewacza

Post autor: ronuch » ndz lis 27, 2011 13:37

aha rozumiem dzieki


kupie kierownice 3-ramienna do passata 3bg czarna skóra i galke zmiany biegow do skrzyni 6

marcin998
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 182
Rejestracja: czw mar 10, 2011 21:56

Spalone przewody podgrzewacza

Post autor: marcin998 » śr lut 19, 2014 11:32

Mnie też dotknął ten problem.
Ostatnio założyłem nowe świece z czego 2 tylne to SWAG a przednia ta która narobiła bałaganu to jakiś no name.

Proszę oceńcie czy to wina słabego styku na fajce czy poprostu ta świeca jest aż tak kijowa, że cała się nagrzewa.

Obrazek



ronuch
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 577
Rejestracja: sob gru 30, 2006 16:52
Lokalizacja: jastrzębie zdrój

Spalone przewody podgrzewacza

Post autor: ronuch » śr lut 19, 2014 12:00

raczej wina slabego styku. Zmierz średnice bolca na świecy i porównaj z innymi - ja spotkałem świece które miały minimalnie cieńszy bolec i fajka słabo stykała co skończyło sie tak jak u Ciebie. Ostatnio kupowałem fajeczkę w aso rybnik i kosztowała 55zł. Teraz maja ok 15 cm kabelka i zakończony jest męskim płaskim pinem z uszczelkę ale aso nie było w stanie dobrac mi drugiej strony tego złącza wiec obciąłem i zalutowałem.


kupie kierownice 3-ramienna do passata 3bg czarna skóra i galke zmiany biegow do skrzyni 6

ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki Diesla-problemy dotyczące tylko silników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 153 gości