Przerywanie podczas przyśpieszania

TDI, TD, D.... Piszemy tutaj TYLKO O PROBLEMACH Z SILNIKAMI DIESLA!

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
munior
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2307
Rejestracja: sob lis 03, 2007 20:53
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Przerywanie podczas przyśpieszania

Post autor: munior » śr lis 20, 2013 00:53

sebador82 pisze:nastawnik wyczyszczony, dalej to samo, koleś co mi go czyścił powiedział że to wina pompy bo cytuje "nie pracuje na całym zakresie" . Za czyszczenie nastawnika zapłaciłem 60 zł. nie wiem czy to nie za mało i czy wyczyścił go dobrze,
Pewnie nie było czego czyscić :chytry: bo te objawy
sebador82 pisze: podczas przyśpieszania na 3,4,5 biegu odczuwalne jest przerywanie, tak jakby na ułamek sekundy brakowało paliwa.
bardziej pasują do niesprawnego wtrysku sterującego ,niż do nastawnika ...tym bardziej ,że testowe odpinanie sygnału szybkosci z imulsatora nic nie pomagało ...ja bym się po tym nastawnika na pewno nie czepiał :chytry: Objawy nastawnika ,a objawy wtrysku sterującego ,są tak ewidentnie różne ,ze nie sposób ich nie odróżnić ,a tym bardziej pomylić :hmm: ale to będzie wiedział ktoś ,kto ma z tym często do czynienia ...Tak samo jak bedzie znał sposób na sprawdzenie wtrysku sterującego ,bez jego wyciągania i na chodzącym silniku :hmm: Kiepski ten Twój mechanior ,skoro o tym nie wie :hmm: ale niech się uczy ,na własnych błedach :grin:


Sprzedam : Czysciutki ori nastawnik HDK z każdą wtyczką wystepujacą w tdi ,Tuningowy komputer 16 i 8 bit ,części do ecu 16 i 8 bit .Uszczelnioną pompę wtryskową do tdi ,wszystkie części do pomp vp37 ,dezaktywuję immo w sterownikach 1,9 tdi 028906021,038906018

sebador82
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: ndz lis 10, 2013 11:34

Przerywanie podczas przyśpieszania

Post autor: sebador82 » pn gru 02, 2013 23:55

Problem rozwiązany, byłem dziś u prawdziwego fachowca, po przejechaniu się moim autem stwierdził że to nastawnik, tak się składało że miał taki sam po regeneracji, wymiana trwała 30 minut. Golfik chodzi idealnie. Koszt naprawy 350 zł +stary nastawnik. Pozdrawiam



Awatar użytkownika
marquentes
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 53
Rejestracja: pt lip 19, 2013 17:44

Re: Przerywanie podczas przyśpieszania

Post autor: marquentes » wt gru 03, 2013 00:30

to przepłaciłeś. mi to zrobili za 250 zł i nastawnik dostałem gratis. teraz chce go sprzedac za stówkę , ktos go oczyści i bedzie smigał,ewentualnie moge go zamienic na mise olejową do tdi 1z bo wczoraj własnie ja zerwałem : (



ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki Diesla-problemy dotyczące tylko silników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 196 gości