Strasznie bierze olej.... 1.6 JR

TDI, TD, D.... Piszemy tutaj TYLKO O PROBLEMACH Z SILNIKAMI DIESLA!

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
gatuso_18
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 164
Rejestracja: pn wrz 09, 2013 20:11

Strasznie bierze olej.... 1.6 JR

Post autor: gatuso_18 » wt lis 12, 2013 20:38

jak sie uda to moze i zmienisz bez sciagania. Co do zalewania silnika MotoDr to powiem ze pomaga, jak sie nie martwisz o silnik i wiesz ze jego czas nadszedl to smialo mozesz zalac. Tylko powoli musisz odkladac na nowy silnik :)


Moj prawdziwy samochód , z mlodszym bratem :bigok:
Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Developers
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 593
Rejestracja: pn kwie 30, 2012 19:51
Lokalizacja: Garageee
Auto: GULF MK II AUDI S3 8L

Strasznie bierze olej.... 1.6 JR

Post autor: Developers » wt lis 12, 2013 21:24

jeszcze mam takie pytanie... Jak będzie dobra kompresja na tłokach to może być, że pierścienie nie poszły tylko głowica ? uszczelniacze itp .... Bo strasznie głośno szklanki słychać..... Samochód stał tydz bez odpalania dzisiaj rano było -2 u mnie pod chodzę grzeje świece ssanie i półtora obrotu rozrusznika i pali... Coś nie chce mi się wierzyć, że to pierścienie... Chyba, że się mylę ?

Co do drugiego silnika też może być ryzyko... NIe wiadomo czy doktor nie był zalany itp... Mogę obejrzeć sprawdzić płyn chłodniczy czy sadzi wtedy objawy uszczelki... Jak z spalinami szklankami itp... Wymienię olej albo prze płucze olej i może więcej brać... Są teraz magiki..


Mieć mniej, żeby mieć więcej. To wymaga poświęceń. Spójrz głębiej, żeby dostrzec. To co najcenniejsze, to co najważniejsze....
https://www.facebook.com/Golf-MK-II-1817132551907679/

Awatar użytkownika
grandi
Lord GTI
Lord GTI
Posty: 3831
Rejestracja: śr lut 07, 2007 02:04
Lokalizacja: Boat city
Auto: Octavia
Silnik: AQY

Strasznie bierze olej.... 1.6 JR

Post autor: grandi » wt lis 12, 2013 21:34

prowadnice zaworowe , uszczelniacze wyfrezowac gniazda nowe pierscinie i bedzie ok


...wiesz co jest szykiem , jeździć klasykiem a nie plastikiem...

Temat o moim golfie viewtopic.php?f=87&t=519932" onclick="window.open(this.href);return false;

ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki Diesla-problemy dotyczące tylko silników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 140 gości