Nowe wtryski 216 leja i kopci mk3 afn

TDI, TD, D.... Piszemy tutaj TYLKO O PROBLEMACH Z SILNIKAMI DIESLA!

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
vp-tdi
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 276
Rejestracja: pt paź 11, 2013 15:15
Lokalizacja: mazowieckie ,gostynin ,gąbin

Re: Nowe wtryski 216 leja i kopci mk3 afn

Post autor: vp-tdi » wt paź 29, 2013 20:11

vagpumpe pisze:Dziwne,bo sygnał jest z tego samego miejsca jeden i drugi,bo kumpel mi sprawdzał albo ktoś nadaje z Twojego podwórka
internet jest tu od 1 goscia ,wiec wszyscy sa podlaczeni do tego goscia co mamy od niego internet .zreszta nie wiem oco kaman.
zreszta koniec OT


sprzedam na czesci VW golf II 1.3mh 5d 88r i VW golf III 1.9D 1y tanio.

Awatar użytkownika
Mastercinek
VR6SyncroManiac
VR6SyncroManiac
Posty: 436
Rejestracja: wt sty 29, 2008 08:42
Lokalizacja: Sztum

Re: Nowe wtryski 216 leja i kopci mk3 afn

Post autor: Mastercinek » czw paź 31, 2013 12:26

vp-tdi pisze:faktycznie nick taki sam , a pacyna taka mała a nie mam pojecia kto to moze być. aż dziwne
Temat w Twojej sprawie tutaj na od połowy stronu
viewtopic.php?f=120&t=332871&start=1946" onclick="window.open(this.href);return false;

I kolega speckom ładnie napisał, że poinformował kolegę vp-tdi
speckom pisze:radze usunac dane osobowe.to raz .dwa aukcje nie na leza do mnie wiec wara. kolege poinformowalem zeby odebral ta paczke.napisal ze jak usunie pan icemerc dane. to odbierze paczke.
Masz ludzi za idiotów? Chyba Twoja inteligencja nie jest aż tak wysoka jak Ci się wydawało... :)



Awatar użytkownika
bikerxc
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 174
Rejestracja: pt lis 26, 2010 19:37

Nowe wtryski 216 leja i kopci mk3 afn

Post autor: bikerxc » czw paź 31, 2013 22:08

Cześć. Pisze tutaj bo szkoda śmiecić kolejnym tematem. Ktoś mi wytłumaczy co to oznacza, albo skąd się wzięło pełno śmieci(nie potrafię określić co to było, wyglądało jak piasek, proch, barwa średnio jasna) pod jednym z wtryskiwaczy-między podkładką a wtryskiwaczem(silnik aaz). Do tego męczę się z demontażem tej podkładki-zapiekła się do głowicy. Co to może oznaczać? I nr 2 czy po zabrudzeniu końcówki (czysta albo brudna) wtryskiwaczy można oceniać czy silnik pali olej czy nie jest to regułą?



Awatar użytkownika
marquentes
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 53
Rejestracja: pt lip 19, 2013 17:44

Nowe wtryski 216 leja i kopci mk3 afn

Post autor: marquentes » pt lis 01, 2013 03:10

jaki przyrost mocy zyskałes po zmianie wtryskow ? też mysle by wrzucic takie do swego 1z



ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki Diesla-problemy dotyczące tylko silników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 116 gości