Głośna praca ALH kąt dawka paliwa nurniki

TDI, TD, D.... Piszemy tutaj TYLKO O PROBLEMACH Z SILNIKAMI DIESLA!

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
ciachotdi
diesel m@ster
diesel m@ster
Posty: 1121
Rejestracja: pt gru 05, 2008 15:05
Lokalizacja: Aalsmeer
Auto: Seat mii

Głośna praca ALH kąt dawka paliwa nurniki

Post autor: ciachotdi » pn kwie 01, 2013 17:29

rożnica jest napewno jednego zabka na rozrzadzie
pewnie przestawiał kat czego nie trzeba robić po włożeniu wtrysków od asv do alh



Awatar użytkownika
munior
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2307
Rejestracja: sob lis 03, 2007 20:53
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Głośna praca ALH kąt dawka paliwa nurniki

Post autor: munior » pn kwie 01, 2013 19:48

ciacho840 pisze:rożnica jest napewno jednego zabka na rozrzadzie
pewnie przestawiał kat czego nie trzeba robić po włożeniu wtrysków od asv do alh
Nie pisz głupot :panna:
co ma rozrząd do kąta wtrysku ? i kto ten rozrząd niby przestawił po jakimś czasie w czasie jazdy ? bo jakbyś uważnie czytał ,to byś doczytał że zrobiło się to po jakimś czasie :chytry: Ustawienie wałka rozrządu nie ma nic wspólnego z kątem wtrysku , wałek może być dobrze ,a kąt żle i odwrotnie .Do sprawdzenia śruby na kole pasowym pompy wtryskowej ,bo ewidentnie się kąt wtrysku przestawił ,a nie żaden rozrząd ...


Sprzedam : Czysciutki ori nastawnik HDK z każdą wtyczką wystepujacą w tdi ,Tuningowy komputer 16 i 8 bit ,części do ecu 16 i 8 bit .Uszczelnioną pompę wtryskową do tdi ,wszystkie części do pomp vp37 ,dezaktywuję immo w sterownikach 1,9 tdi 028906021,038906018

Awatar użytkownika
Greeqo
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 143
Rejestracja: wt mar 20, 2007 10:40
Lokalizacja: Usa
Auto: bmw
Kontakt:

Głośna praca ALH kąt dawka paliwa nurniki

Post autor: Greeqo » pn kwie 01, 2013 21:52

Panowie a powiedzcie mi jedną rzecz, też mam alh wtryski od asv, kąta oczywiście nie zmieniałem ale to i tak już jeżdżę z 2 lata na tym, kiedy mam kąt zrobiony na ok 70 to auto jakby lepiej paliło jeździło itp, a jak mam tak jak powinno być czyli ok 50, to tak jakby gorzej, aha i jeszcze jak mam kąt 70 to w bs blok 000 jak wezmę wykres z temp, paliwa, to idzie ładniutko zaraz pod pierwszą kreską u góry, doradźcie coś jak to powinno być, bo niby w teorii parametry mają być jakie mają być, a w praktyce to trochę inaczej wychodzi...


[URL=https://matchnow.info]Beautiful Girls in your town[/URL]

Awatar użytkownika
ciachotdi
diesel m@ster
diesel m@ster
Posty: 1121
Rejestracja: pt gru 05, 2008 15:05
Lokalizacja: Aalsmeer
Auto: Seat mii

Głośna praca ALH kąt dawka paliwa nurniki

Post autor: ciachotdi » wt kwie 02, 2013 11:01

Greeqo pisze: doradźcie coś jak to powinno być
viewtopic.php?f=35&t=305638" onclick="window.open(this.href);return false; poczytaj
munior pisze:Nie pisz głupot


miało być miedzy jednym a drugim wersem "bądź" no ale kolega munior ma większe doświadczenie :bigok:



ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki Diesla-problemy dotyczące tylko silników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 72 gości