AFN butowanie na max - 5 bieg - 120km/h - notlauf

TDI, TD, D.... Piszemy tutaj TYLKO O PROBLEMACH Z SILNIKAMI DIESLA!

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
italiano_83
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 11896
Rejestracja: śr gru 03, 2008 21:21
Lokalizacja: NL/Zeeland
Auto: Alfa Romeo Giulietta 1.4 MA Turbobenzina
Silnik: 1.4T

AFN butowanie na max - 5 bieg - 120km/h - notlauf

Post autor: italiano_83 » śr paź 26, 2011 18:20

Andrzej R. pisze:taki syk,czy moge miec dziurke w przewodzi od interkulera?
Jeśli ma skłonności do dymienia to zawsze warto skontrolować szczelność układu doładowania, przy IC jest newralgiczny punkt bo tam są dwie opaski zaciskowe na dole i gumowy łącznik, warto to sprawdzić. :bigok:


Było MK4 1.9 TDI ALH Generation 151PS 309Nm Techno blue metalic Obrazek

Alfa Romeo Giulietta 1.4 MultiAir Turbo Benzina 170PS 250Nm

Ducati Monster 696+


Obrazek

DaVincI
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 113
Rejestracja: pn cze 06, 2011 18:20
Lokalizacja: Pyrzowice(blisko lotniska)

AFN butowanie na max - 5 bieg - 120km/h - notlauf

Post autor: DaVincI » pt paź 28, 2011 09:17

http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f= ... 0&t=338025" onclick="window.open(this.href);return false;
tutaj masz nieco opisane i foto jak wygladaja zaworki.prawdopodobnie masz je z prawej strony silnika i oczywiscie za nim tam jak idzie uszczelka od maski przy szybie.masz na tym foto schemat jak powinny bys podpiete te wezyki,jak bedziesz zmienial je miejscami to uwazaj zeby zle nie zalozyc oraz sprawdz czy zaden wezyk nie jest skrecony lub zagnieciony,One musza miec latwy przepływ powietrz.Aha i ten po prawej to N75 a ten po lewej N 18
oczywiscie patrząc od przodu auta .
pozdrawiam


Od pasji zaczyna się wszystko!

Awatar użytkownika
szumnyvw
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 833
Rejestracja: wt gru 08, 2009 23:53
Lokalizacja: Jawor

AFN butowanie na max - 5 bieg - 120km/h - notlauf

Post autor: szumnyvw » pn lut 11, 2013 02:49

Chłopaki mam mały problem. Posiadam Mk3 110km AFN. Problem polega na tym że po włączeniu auta turbina sie nie załącza muszę troche poczekać albo pogazować i się dopiero załącza a nie powinno tak być włączam silnik i od razu powinna turbina się załączyć . A tu czasami jest tak że się załączy a czasami nie ;/ Turbine czysciłem pół roku temu wyczyściłem i wszystko było okej bo kiedyś mi się powtarzała sytuacja. Dzisiaj podłączyłem pod vag i pokazało mi błąd właśnie związany z N75 . (nr błędu 575) . Czasami nawet jak jeżdżę po miescie to turbina mi się wyłączy dam mu w *#cenzura#* to się ponownie załącza . Mam dość już tego czasami do wyprzedzania niema czym kiedyś mało co nie poleciałem na czołówkę . . . Wężyki wszystkie pozmieniane od podciśnienia filtry na bieżąco wymieniane . Turbina czyszczona pół roku temu . Co to może być ? Kupić nowy ten zawór N75 ?



ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki Diesla-problemy dotyczące tylko silników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 142 gości