Mega spalanie (10L na 100km) prosze o pomoc.

TDI, TD, D.... Piszemy tutaj TYLKO O PROBLEMACH Z SILNIKAMI DIESLA!

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
badbug
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 86
Rejestracja: śr mar 17, 2010 22:35
Lokalizacja: Łódź

Mega spalanie (10L na 100km) prosze o pomoc.

Post autor: badbug » pt sty 04, 2013 00:33

Witam Ponownie :)

Pojeździłem już trochę Golfikiem.. przejrzałem wszystkie paski, styki i tak dalej.. wszystko przeczyściłem, ale w sumie nie znalazłem ciągle nic niepokojącego..
Efekt niskich obrotów, o którym wcześniej pisałem sprawia wrażenie jakby "leczył się sam"... :foch: nie trwa już tak długo po odpaleniu, a obroty nie są aż tak niskie...
Co lepsze.. przy ostatnim tankowaniu z obliczeń wyszło mi, że Golf spalił około 5 litrów na setkę co równie bardzo mnie zaskoczyło co ucieszyło :bigok:

Podsumowując te wszystkie fenomeny, wygląda na to że Golfik u poprzedniego właściciela baaaardzo mało jeździł choć na to nie wyglądał.. i musiał się rozruszać... innych pomysłów nie mam.. potwierdza to też coraz "ostrzejszy" hamulec... nie pisałem o tym wcześniej bo myślałem, że po prostu jestem przyzwyczajony do hamulców z mojego opla... pedał hamulca był twardy a hamulce dość słabe vs. opel - myślałem, że mi się wydaje, ale teraz jest lepiej.

A co Wy o tym myślicie? :hmm:


Ass or Gas... No Free Rides! ;)
Zerknij ma mojego bloga: http://www.amatoraut.pl" onclick="window.open(this.href);return false; ;)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki Diesla-problemy dotyczące tylko silników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 235 gości