Dziwny klekot silnika

TDI, TD, D.... Piszemy tutaj TYLKO O PROBLEMACH Z SILNIKAMI DIESLA!

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

bolo1209
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 50
Rejestracja: sob gru 11, 2010 19:21

Dziwny klekot silnika

Post autor: bolo1209 » czw gru 01, 2011 23:58

no racja. tylko ze w moim przypadku wyglada to tak ze chce to sam zrobic albo zeby ktos to robil przy mnie bo z dzisiejszymi mechanikami jest roznie wiec auta zadnemu joz nie postawie na dzien jak to zawsze :"to by trzeba obejrzec, rozebrac, przywies pan auto rano po poludniu bedzie zrobione". A potem dzwoni ze ma to rozebrane i tam trzeba to tamto sramto owamto i cena rosnie w oczach a portwel wprostproporcjonalnie maleje do ceny



bolo1209
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 50
Rejestracja: sob gru 11, 2010 19:21

Dziwny klekot silnika

Post autor: bolo1209 » śr sie 22, 2012 17:37

Witam. Silnik chodzi już równo i cicho. Ustawiłem ten rozrząd i kąt wtrysku lecz jeszcze pojawia się ten dziwny klekot np. jak dojeżdżam do skrzyżowania i wcisnę sprzęgło to czasami tak chodzi jak by palił na trzy gary. Czasem samo to przestaje a jak nie to wystarczy że lekko gazu dodam albo popuszczę sprzęgła aż zacznie zabierać. Mam obawy czy to czasem nie nadszedł czas na dwu mas... Co wy o tym myślicie? Jak można sprawdzić dwu mas bez konieczności wyciągania skrzyni biegów. Czy można to jakoś sprawdzić przez "okienko rewizyjne"?



ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki Diesla-problemy dotyczące tylko silników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 212 gości