pompa wtryskowa 1.6d

TDI, TD, D.... Piszemy tutaj TYLKO O PROBLEMACH Z SILNIKAMI DIESLA!

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

bladen
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 26
Rejestracja: czw maja 11, 2006 21:44
Lokalizacja: katowice
Kontakt:

pompa wtryskowa 1.6d

Post autor: bladen » śr lip 19, 2006 11:43

witam
chcialebym sie was zapytac czy jest mozliwosc wyregulowania pompy wtryskowej w td 1.6 bez stolu probierczego czy jest to wogole mzliwe i jesli tak to jak ?ktora srubka jest do czego itp?pozdraiwam



Awatar użytkownika
vw_vandal
Forum Master
Forum Master
Posty: 1818
Rejestracja: sob mar 18, 2006 14:45
Lokalizacja: Świerzno
Kontakt:

Post autor: vw_vandal » śr lip 19, 2006 16:16

bladen, jest to możliwe ale musisz mieć odpowiednie zegary i czujniki. Na głównej stronie vwgolf.pl w dziale porady jest ze skanowana książka serwisowa. Tam znajdziesz co i jak. O to link: http://vwgolf.pl/index.php?id=porady


[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=DvkPN1Buok0&feature=autoplay&list=FLdQqUeMMZKpjqZ72OdcA6cQ&lf=mh_lolz&playnext=1[/youtube]

solaris

Post autor: solaris » śr lip 19, 2006 16:29

hmmmmm, zastanaswia mnie w jaki sposób jaki kolwiek pompiaż ( szanujący się oczywiście) będzie regulował pompe na słuch!? pompa musi być wymontowana ustawiona na stole probierczym, po czym winna być sprawdzona na moment maksymalnego podawanego przez nią ciśnienia wtrysku które winno być 3 krotnie wyżdsze od wartośi wtryskiwaczy kolego vw_vandal jak zwykle *#cenzura#* głupoty



bladen: jeśli wyregulujesz w taki sposób pompe ( jeśli tak się w ogóle da???) to najprawdopodobniej twój silnik będzie chodził jak stara sapeta, a silniki vw słyną z tego że pracują bardzo mięciutko i fajnie by było jak by to tak zostało, moim zdaniem lepiej wyciągnąć pompe i ją przeregulować na stole probierczym, przynajmniej ja nie znam innej alternatywnej metody regulacji...


Pozdrawiam serdecznie ;]



Awatar użytkownika
vw_vandal
Forum Master
Forum Master
Posty: 1818
Rejestracja: sob mar 18, 2006 14:45
Lokalizacja: Świerzno
Kontakt:

Post autor: vw_vandal » śr lip 19, 2006 16:36

solaris, daj spokuj i pisz gdzie indziej, robisz zamieszanie. Wejdz w ten link co podałem i przeczytaj książke serwisową vw golfa. Moją pompe dostrajał mój kolega, który jest mechanikiem a nie pompiarzem poprostu ma odpowiedni sprzęt i to zrobił. Proszę daj sobie na luz.


[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=DvkPN1Buok0&feature=autoplay&list=FLdQqUeMMZKpjqZ72OdcA6cQ&lf=mh_lolz&playnext=1[/youtube]

bladen
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 26
Rejestracja: czw maja 11, 2006 21:44
Lokalizacja: katowice
Kontakt:

Post autor: bladen » pt lip 21, 2006 07:26

witam
mi chodzilo bardziej o ustawienie poczatku tloczenia w tej pompie bo niewiem czy ona w odpowiednim momencie tloczy paliwo.to nie jest rzedowka stara jak swiat a niemialem wczesniej doczynienia z taka pompa wtryskowa.pozdrawiam i z gory dziekuje za pomoc :)



ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki Diesla-problemy dotyczące tylko silników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 58 gości