Jak dbać o silnik TDI?

TDI, TD, D.... Piszemy tutaj TYLKO O PROBLEMACH Z SILNIKAMI DIESLA!

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Macienty
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 966
Rejestracja: czw mar 02, 2006 23:10
Lokalizacja: BWA

Post autor: Macienty » czw lip 20, 2006 23:10

tomcio666, bo reno trzeba rozgrzewac 5 min :jezor:


"Most perfect silence is when
there´s no need to explain"

Awatar użytkownika
Macienty
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 966
Rejestracja: czw mar 02, 2006 23:10
Lokalizacja: BWA

Post autor: Macienty » czw lip 20, 2006 23:17

rece opadaja :panna:


"Most perfect silence is when
there´s no need to explain"

solaris

Post autor: solaris » czw lip 20, 2006 23:51

baranie wpierw dokrztałć się , a potem zabieraj głos w pewnych sprawach, widać żę nie potraficie mi odpowiedzieć kontrąa raczej uzasadnić dlaczego nie rozgrzeważć auta 5 minut, wasza odpowiedź to raczej pytanie, po co grzać? nie grzej, jeśli nie chcesz, a teraz powiec po kiego grzyba rozgrzewa siępiłkarz przed grą? też pewnie powiecie że nie musi się rozgrzewać bo po co... widać że jeśli nie potraficie sobie odpowiedzieć czy odpowiedzieć mi na moje pytanie dlaczego by nie rozgrzewać tego silnika przez te 5 minut to odpowiadacie mi że ja mam reno i to francuzkie kupa musi się grzać 5 minut. Widać brak wiedzy, a jedynie to umiejętność do chamskiego pisania, a wręcz obrażania ludzi którzy na pewne tematy są od was mądrzejsi tyczy się to głównie macientyvw i tomcio666 . wszystko wiecie najlepiej , a nie potraficie uzasadnić dlaczego by tego silnika nie grzać 5 minut, generalnie kazdy producent zaleca by rozgrzewać silnik do temperatury roboczej , a w szczególności auta z turbo , nad tymi instrukcjami siedziały tęgie głowy więc chyba se tak słów na wiatr nieżucają...

chwała golfiarzą i golfowi, a raczej współczucia dla golfów że takich kierowców mają. tyle odemnie na ten temat. aż żal dupe ściska...



Awatar użytkownika
research1
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 375
Rejestracja: pt lis 04, 2005 23:37
Lokalizacja: Miasteczko Śląskie
Kontakt:

Post autor: research1 » czw lip 20, 2006 23:58

jak chcesz golfem pojezdzić 1 000 000 km to musisz rozgrzewać go 5 minut a jak wystarczy Ci przebieg 300 000 to wystarczy 1-2 min :) (tylko ciekawe kto teraz przejezdza jednym autem milion kilometrów ? :/ )



solaris

Post autor: solaris » pt lip 21, 2006 00:04

no (cenzura /Kiler) chyba z was jakieś :| więcej nie piszę bo zielonego pojęcia nie macie co to w ogóle silnik jest ludzie.... 2 sówami jeździjcie wiecie żę mają leprze kopyto niż 4 sówy, ale do golfa to i rakieta się chowa, bo i tak pojedzie szybciej niż prędkość światła...
Ostatnio zmieniony pt lip 21, 2006 00:47 przez solaris, łącznie zmieniany 1 raz.



solaris

Post autor: solaris » pt lip 21, 2006 00:10

a śmiał bym się jak by Ci się kiedyś panewka na którymś korbowodzie obruciła hehe



Awatar użytkownika
inek01
Lord GTI
Lord GTI
Posty: 3686
Rejestracja: pn sty 09, 2006 23:08
Lokalizacja: Ciechanów

Post autor: inek01 » pt lip 21, 2006 00:12

solaris pisze: tak generalnie to. po uruchomienuu silnika niech se klekot pochodzi z 5 minurt
:panna:
solaris pisze:generalnie kazdy producent zaleca by rozgrzewać silnik do temperatury roboczej , a w szczególności auta z turbo , nad tymi instrukcjami siedziały tęgie głowy więc chyba se tak słów na wiatr nieżucają...
http://vw2.info/galerie/mk3/Data/page.htm?75,0 - "NIE NAGRZEWAC SILNIKA NA POSTOJU"



Awatar użytkownika
inek01
Lord GTI
Lord GTI
Posty: 3686
Rejestracja: pn sty 09, 2006 23:08
Lokalizacja: Ciechanów

Post autor: inek01 » pt lip 21, 2006 00:19

tomcio666 pisze:inek01, ale to jakiś kretyn pewnie napisał, posłuchaj lepiej solarisa i jego genialnych teorii o luzach i klinach
:rotfl:

:pub:



solaris

Post autor: solaris » pt lip 21, 2006 00:25

warn: Dzisiaj 0:15 uwazaj kolego, nikt Ci tu nie wytyka czym jezdzisz.....


faktycznie nikkt hehe śmiechu warte fto forum



ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki Diesla-problemy dotyczące tylko silników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 131 gości