problem z moim mk2 1.6TD

TDI, TD, D.... Piszemy tutaj TYLKO O PROBLEMACH Z SILNIKAMI DIESLA!

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
lluukkaasss
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 631
Rejestracja: wt lut 21, 2006 00:19
Lokalizacja: WLKP

Post autor: lluukkaasss » pn lip 17, 2006 21:04

czlowieku schowaj sie z nissanem, ja mam nakulane 278.000, i teraz rtobie regeneracje pompry wtryskowej, i zrobie drugie 270.000 km i ciagle bedzie jezdzil, predzej mi zje go korozja ktorej niema jeszcze niz on przestanie chodzic. pompa to czesc mechaniczna i ulega zuzyciu w kazdym aucie, tym bardziej wiekowym,

zes tu wylecial z Nissanem nam, czlowieku zobacz ile do Ciebie kosztuje wachacz albo przegub haha, pracolwalem jako rpzedstawiciel 1.5 roku w branzy motoryzacyjnej, takze japonczyka nie kupie ze wzgledu na CENY czesci zamiennych, a teraz rozwal sobie zderzka i go dokup haha to juz wogole...



devill
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: pn lip 17, 2006 17:32
Lokalizacja: gmina czarnkow

Post autor: devill » pn lip 17, 2006 21:16

wy mnie dobijacie
przed kupnem japonczyka zadzwonilem do znajomego prowadzacego sklep z czesciami samochodowymi jedno co mi powiedzial sprawdzajac ceny podzespolow i werdykt byl prosty z jego strony bierz ceny sa takie same a niektorych czesci nawet tansze w porownaniu z golfem
a na poczatku tez mowil wez golfach jest tanszy w naprawch lecz zmienil zdanie
a wy sie upierac przy swoim
mowmy szczeze czy reno 19 czy golf 2 czy sanny jeden pies ten sam przedzial starych samochodow ktore juz wiek niszczy kwestia jest taka ze wy nei mozecie zrozumiec ze sa tez inne samochodu ni z golfy jestes nimi opentani i zaslepieni
a czasy sie zmienily i nie jest juz tak jak 5 lat temu ze najtansze czesci byly do nieieckich marek teraz wszystko sie zmienilo i kazda marka obniza ceny czesci byle tylko ludzie kupowali ich samochody

otworzcie oczy nie tylko nemieckie samochody sa na rynku
PS jak bym mial kupowac golfa to nigdy w zyciu 2 jak juz to 3 min 95r 1.9 TDI full
lub passata tez 1.9 TDI ale napewno nie golfa 2 jest on juz przestazaly
ludzie mamy XXI wiek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Awatar użytkownika
lluukkaasss
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 631
Rejestracja: wt lut 21, 2006 00:19
Lokalizacja: WLKP

Post autor: lluukkaasss » pn lip 17, 2006 21:43

cytuje "wy mnie dobijacie
przed kupnem japonczyka zadzwonilem do znajomego prowadzacego sklep z czesciami samochodowymi jedno co mi powiedzial sprawdzajac ceny podzespolow i werdykt byl prosty z jego strony bierz ceny sa takie same a niektorych czesci nawet tansze w porownaniu z golfem "


JA *#cenzura#* NIE WYTRZYMALEM CHYBA MACIE *#cenzura#* W GLOWACH I JEDEN I DRUGI, TAKIE SAME CZESCI JAPONCZYKOW, *#cenzura#* CZLOWIEKU SPRZEDAWALEM TO 1.5 ROKU, *#cenzura#* WACHACZ DO NOWEJ COROLLI TO 1400 ZL, POROWNIANIE DO GOLFA 4, COS KOLO 300--400 ZL.

NASTEPNA SPRAWA JAK MOZESZ MOWIC ZE TARCZE HAMULCOWE NISSANA TO CENA GOLFOWSKICH JA *#cenzura#* NIE BEDE SIE JUZ DALEJ UDZIELAL BO WIDZE ZE MAM DO CZYNIENIA Z JAKIMS 15 LATKIEM

NIE WYBUCHL BYM TAK GDYBYM NIE BYL 1,5 ROKU PRZEDSTAWICIELEM W TEJ BRANZY.
JAPONCCE W CENACH GOLFA BOZE KOCHANY :helm: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:


DO JAPONCA PRZEGUB KOSZTUJE OKOLO 300-400 ZL , GOLF 2-3 KOLO 150 ZL, 100% ROZNICY W CENIE TO MALO ??? A DOSTEPNOSC CZESCI ?

GOLF 2 TO STARE AUTO JEDNAK DUZO LEPSZE NIZ RENIA 19 !!! GOLF 3 ZAMIATA JUZ JA TOTALNIE CHOCIAZ BLACHE MA GORSZA NIZ DWOJKI :)

[ Dodano: 17 Lip 2006 21:46 ]
PS jak bym mial kupowac golfa to nigdy w zyciu 2 jak juz to 3 min 95r 1.9 TDI full
lub passata tez 1.9 TDI ale napewno nie golfa 2 jest on juz przestazaly
ludzie mamy XXI wiek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/quote]



TAK KUP TAKA TROJKE ZA 4 TYS ZL W CENIE RENI 19 !!!!!

POZA TYM SKORO JUZ AN TROJKI WCHODIZ TO MEGANE TEZ JEST GOWNIANE.
JAPONCE TO DOBRE AUTA NIE MOWIE ZE NIE ALE NIE DLA NAS NIE DLA PRZECIETNEGO POLAKA, KTORY ZARABIA 1000 ZL, GDZIE TU TERAZ COS ZROBIC JAK MI CHOCIAZBY PRZYJDZIE WYMIENIC ROZRZAD ????



devill
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: pn lip 17, 2006 17:32
Lokalizacja: gmina czarnkow

Post autor: devill » pn lip 17, 2006 21:50

nie ty mni erozpierdoliles teraz 3 miesiace temu kupowalem przegob do nissana prawy jelsi zeskanuje to wrzuce rachunek dokladnie 154zl *#cenzura#* jestes widac nie nabiezaco
a do tego co porownojesz corolle z sunny
wez sie walnij w leb corolla to toyota
a suuny to nissan
a do tego nissny maja wentylowane tarcze hamulcowe!!!!



Awatar użytkownika
lluukkaasss
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 631
Rejestracja: wt lut 21, 2006 00:19
Lokalizacja: WLKP

Post autor: lluukkaasss » pn lip 17, 2006 21:56

hahah NISSANY MAJA WNETYLOWANE TARCZE-------> zdnaie to polamalo moje nadgarstki, haha golfy tez maja jak sobie takie zalozysz, kazdy nissan wychodzil na wentylowanej tarczy ??? chyba sie posikam ze smiechu!!!
SUNNY 1.0 WENTYLOWANE tarcze !!!!!!!!!!!!!!!!! NAJLEPSZY Z NAJLEPSZYCH , jestes moim idolem

a co toyota to nie japoniec ??? moze MEKSYKANIN ???

154 zl kupiles jakies kupa zamiennik ktory wytrzyma miesiac, ja mwoie o czesciahc pierwszoliniowych chociabzy jak klocki hamulcowe textara, zaieszneie RUVILLE, a tarcze ZIMERMANA, na tym wyjezdzaja nowe wozki z fabryki, to sie nazywa czesc zamienna ale oryginalna, a nie pewnie kupiles przeglod z Klosa albo jakies wloskie kupa.

NIC WIECEJ NIE PISZE BO TO SENSU NIEMA, BUJAJ SIE NA SWOJE FORUM CIECIU
Ostatnio zmieniony pn lip 17, 2006 22:35 przez lluukkaasss, łącznie zmieniany 1 raz.



solaris

Post autor: solaris » pn lip 17, 2006 21:58

piszesz że renie się gorują, bloki pękają, skrzynie się sypią, nie wiem , drzwi gubią tłoki się urywają, i nie wiem dco jescze wymyślicie... o tóż, zrobiłemjuż kupe kilometrów tym autem, non stop pedał w podłogę co może i devill potwierdzić... ludzie nie dolewam oleju, jedno co leje to paliwo, auto mi źre w granicach 6 litrów na trasie przy prędkości 140 150... wy macie nasrane w głowach, golfy to twqarde kible, jak jadę tą padaką to czuje się jak bym siedział na stołku, zero przyjemności z jazdy, nawet turbina jakoś dziwacznie gwiżdże ogólnie obszczany wygląd mnie odstrasza jak i awaryjność silnika, a w szczególności legenda o pękających głowica... dla was wszystko i wszyscy którzy nie sa właścicielami golfa 2 to są ścierwa i h... , Ty sam mówiłeś o kulturze, a sam zachowujesz się jak szmaciaż w stosunku do człowieka który poważnie podszedł do sprawy. mam już wyrobioną opinie o golfiarzach... debile!



devill
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: pn lip 17, 2006 17:32
Lokalizacja: gmina czarnkow

Post autor: devill » pn lip 17, 2006 22:03

nie tragedia wy jestescie zatwardziali jak diabli trzymacie sie jednego jak jacys psychiczni tylko golf 2 i nic innego nie istnieje! a jesli chodzi o rozrzad jakie ty masz tu koszty ja nie zaowazylem by byly kosmicznie drozsze wydalem 20zl wiecej niz sasiad przy golfie (moze on kupawal gdzie indziej czesci i przeplacil)
nie wazne japoniec czy niemiec czy francuz jeden pies silnik disla gdzy sie go nei katuje ( nie jak jeden z waszpisal ze objezdza renowke 1.7 benz) to zawsze bedzei dobze dzialal ale wy sie uparliscie ze tylko golf. z kad w was sie wziela taka mania????
ja pisalem ze jezdzilem renowka na stronie nissan nikt mi nie zaczol bluzgac ze jestem glupi czy co tylko normalnie to przyjeli a tez ja zachwalalem bo mi malo palila 1.6d palil mi w trasie ponizej 5l i nigdy przez 3 lata jazdy mi sie nei zagotowala a gdyby nie to ze wymianialem olej i swiece to bym mamski nei podnosil a wdle licznika miala przekulane 300 tys km a wedle mnie ok 500tys km i nie odczulem by czesci byly drozsze jak wy sie chwalicie ze do golfa sa najtansze
tak sa tanie bo duzo jest ich na szrotach powypadkowych ( po kolejnuch juz wypadkach)
pomyslcie jestes wulgarni chamscy i malo toleancyjni
pamietajcie ze to co wy piszecie nei swiadczy tylko o was ale calej rzeszy ludzi ktorzy jezdza golfami 2 bo kto poczyta t forum to wlasnie stwierdzi ze wszyscy tacy jestescie

a teraz spokojnie przeczytajcie co napisalem poprzednio i zaowazycie ze pisalem tak by wam az piana z pyska ciekla na widok tych slow nabijalem sie z was a wy jak male dzieci wciagneliscie sie w pulapke
czemu bo jestescie zaslepieni mitem golfa 2

przemyslcie to! moze wtedy zrozumiecie o co mi chodzi
a jesli nic nie zrozumiecie to szkoda mi was!!!

[ Dodano: 17 Lip 2006 22:12 ]
po pierwsze napisalem ci ze cotolla to toyota czyli marka a sunny to nissan a nie pisalem ze to japoniec czy chinczyk ty napisalem ci ze jesli mam nissana japonca to mi tu nei wyskuj z corolla
nastepne nie wiem jak ty to zaowazyles ale ja widzialem to juz w kilku nissanch sunny i chyba to jest paranoja wlascicieli bo mamy wentylowane chamulce cholera tyle przplacamy by miec wentylowane !!
nigdy jeszcze do zadnego samochodu nei kupielm czesci podrabianych tyko oryginaly
ale jesli wy jestescie na tle glopi by nei wyrobic sobei najomosci w sklepach i kupowac czesci bez narzutu to nie moja wina a na przgubie przekulalem juz 3 miechy i 30 tys i wiesz co kolo jeszcze sie trzyma i nie ma zamiary odpasc


to jest muj chyba ostatni post mam dosc waszej bezmyslen wiary , kultu
a idzcie do szkoly tresury dla psow tylko taka szkola juz dla was zostala
psy gdy wyjda z takeiej szkoly sa ulozone i grzeczne moze wam tez ona pomoze!!!!!!



Awatar użytkownika
lluukkaasss
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 631
Rejestracja: wt lut 21, 2006 00:19
Lokalizacja: WLKP

Post autor: lluukkaasss » pn lip 17, 2006 22:34

idz strugaj kartofle :)



Awatar użytkownika
Krzylu
Germanista
Posty: 2105
Rejestracja: czw lis 11, 2004 16:55
Lokalizacja: Stettin
Kontakt:

Post autor: Krzylu » pn lip 17, 2006 23:38

solaris, ty jednak jestes uposledzony :rotfl:
dlugo myslales zeby cokolwiek napisac :panna:

renuar to nie auto to smietnik ujezdzalem taka padake i wiem co to za scierwo niewarte nawet 1000zł bo za co??

dlaczego niemcy sie pozbywaja golfow bo stac ich na nowsze golfy!!

dlaczego dziwadel typu renuar niema w szwabach bo to poszlo razem z golfami do polski za paczke fajek a nie za jakies pieniadze bo gowna trzeba sie tez pozbyc,jakis handlarz opchnal ci sztrucla a ty sie nim podniecasz
pozwolisz ze zapytam jak tam blachy?? :)
zreszta dobrze pisac nieumiesz wiec niepowinienies sie wogole udzielac bo polowe tego co piszesz niemoge rozszyfrowac jakis slang made in france


devill, ja tez mam w golfie wentylowane tarcze w dodatku nawet mam stylu tarcze i na deser silnik 1.6D!!
nawet sunny 2.0D niejest w stanie objechac 1.6D wiec co ty za silniki porownujesz a co dopiero auta!!


takie rzeczy panie to tylko w VW!!
w dodatku 1.6D to musi byc wybitnie stary kibel max 86rok
no chyba ze cos przeoczylem i masz 1.7 co niezmienia faktu ze to rowniez kibel ktory nawet w gazetach motoryzacyjnych opisywany jest jako trefny i niezbyt udany motor.
tak tak masz nakulane 300tys a w rzeczywistosci 500tys moj ma milon i pewnie byl krecony i tez maske moge zaspawac bo niema po co tam zagladac
Ludzie wpadliscie na forum vwgolf jak wiesniacy napisali raptem po 8postow odrazu na temat tego ze ich sraki sa THE BEST OF WORLD i kto tu ma kulture!!
siejecie ferment zamiast posiedziec na forum i wykazac sie swoja wiedza a nie odrazu w pierwszym lepszym temacie wychwalac swoje drezyny i oczerniac golfa

smiac mi sie chce z takich czeresniakow
wpadaja na inne forum i sapia a pozniej placza ze uzytkownicy vwgolf.pl sa agresywni
gdzie bys niewszedl to bedzie to samo wiec powiem grzecznie spierdalac!!



solaris

Post autor: solaris » wt lip 18, 2006 00:25

a więc tak , powiec mi szczeże to wy skierowaliscie tok rozmowy na tok samochodowy , Wy pierwsi wytkneliście mi że jestem właścicielem reno po czym wyśmialiście mnie że moje reno to złom, a wasze copiaste golfy są cool, ale sorry, gdzie ja napisałem w którym miejscu że moja renia jest w jakimś stopniu leprza od golfa? nigdzie tego nie podkreślałem! wy na każdym kroku podkreślaliście i to w chamski sposób że golf to golf tamto. a powiedziałem sram na wasze golfy, dla mnie mają obszczany wygląd, ale się nie przypierdzieliłem pierwszy że wy macie golfy, a Wy jak zwierzyniec pojechaliście ze mną i z Devillem, ze mną bo mam reno, a z devillem bo ma nissana, choć nie wiem co kto temu winien, każdy ma to co lubi i lubi to co ma, ale by w przeciwieństwie do was nie określaliśmy że nasze auta są najleprze, i tym się różnimy!...

dalej gdzie wyczytałeś że nissan Devilla miał nakulane 300 tyś km a faktycznie miał 500? ja wyczytałem że taki przebieg miało jego poprzednie auto reno 9 miał cofany licznik... więc kolejna żecz wyjęta z kontekstu. owy nissan na nakulane 253 kkmnie 300 ani 500.....



widzisz drogi kolego, nie widziałeś samochodu na oczy, nie wiesz co to nissan, ale już wychodzisz z założenia że silniki 1,7 są do dupy że tak powiem, a nissan 2,0 td nie poradzi sobie z golfem 1.6 td, jest drobna rużnica moja renia bez turba ma 64 konie, twój golf z turbem ma 60 koni czy 70 , i nie równy moment obrotowy, nissan 2.0 z turbem ma nie co po nad 100 koni, tak więc na jakiej podstawie twierdzisz że golf objedzie nissana? po raz kolejny powtarzasz że golf jest najleprzy, a nasze auta są do dupy!...


jak my to mamy nazwać ? golfofobią? , wiem że każdy żych wchawli swoje, ale wy już przesadzacie ... za chwile dojdzie do tego że żadne auto nie może równać się z golfem bo nie ma leprzego i bardziej kanciastego auta niż golf??!!;.;.. co jeszcze dodacie? że audfi A6 z 3 litrowym silnikiem TDI też nie ma szans z golfem? śmieszy mnie to już wszystko, tym bardziej żę wy się spuszczacie jak nie wiem nad czym... jak byście mieli faktycznie fury to jeszcze rozumiem, ale to są stare trupu między 83 a 92 rokiem... najmłodsze auto ma 14 lat i minimum 200kkm najechane... znam wielu golfiarzy, ale pierwszy raz się spotykam z takimi maniakami jak wy. pozabijali byście za golfa ludzie żal mi was naprawde żal...


a na wstępie obrażasz ludzi, i ty jesteś poważnym rozmówcą? jak już to bym powiedział że jesteś *#cenzura#* w łeb kretynem który nie widzi nic po za czubkiem własnego nosa i maską golfa...



Awatar użytkownika
TYQS
Diesel Driver
Diesel Driver
Posty: 153
Rejestracja: pn lut 07, 2005 01:52
Lokalizacja: GRYFINO
Kontakt:

Post autor: TYQS » wt lip 18, 2006 00:53

solaris, devill, mozecie mi powiedziec co tu robicie ??? skoro dlawas golfy to kupa gowna to po kiego H.... sie zarejestrowaliscie ??!! jak mi wiadomo to jest to forum Fanow GOLFA i ogolnie VW a wy zwincie swoje zabawki i idzcie tam skad przyszliscie

a porownując moc to ja Ci powiem ze mam Volwiaka ktory ma 360 koni fabrycznie w Dieslu i jest z 85 roku wiec taki Volviak objedzie golfa ?? nieda rady bo go masa zabija golf wazy raptem 900KG nissan i reno pewnie wiecej

miałem dzisiaj okazje jechać taką renowką ale w benzynie i moze jest to konfortowe, ale czy płynąc łudką 3 osobową po wzbudzonym mozu nazywasz komfortem ?? dlamnie komfort jest poczucie bespieczeństwa w ktorej jest swiadomość ze moge w kazdej chwili skręcić kierowają i golfina skręci a nie bedzie sie zastanawiać na RENO bo przecie zanim sie przechyli by docisnąć przednie koło do jezdni bedzie małe boom !! ale sa agenci ktorym przed takim "Boom" nic nie jest w stanie zapobiec przykremu zdazeniu

i tak generalnie powinniscie wrocic do szkoły ale wymieńcie klawiatury bo sie chyba przycinają


[img]http://i24.photobucket.com/albums/c9/Pawel_G/Logo.jpg[/img]


[url=http://www.spritmonitor.de/en/detail/247273.html][img]http://images.spritmonitor.de/247273_5.png[/img][/url]
[url=http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=1754139#1754139]Moj goferek zawitał na forum :)[/url]

Awatar użytkownika
Krzylu
Germanista
Posty: 2105
Rejestracja: czw lis 11, 2004 16:55
Lokalizacja: Stettin
Kontakt:

Post autor: Krzylu » wt lip 18, 2006 01:02

nissan 2.0 z turbem ma nie co po nad 100 koni
ma 90PS
dalej gdzie wyczytałeś że nissan Devilla miał nakulane 300 tyś km a faktycznie miał 500
strona wstecz
twój golf z turbem ma 60 koni czy 70
80PS chlopcze tak dla twojej niewiedzy
a nissan 2,0 td nie poradzi sobie z golfem 1.6 td
1.6D radzi sobie z 2.0D a co dopiero z TD zreszta znajdz najpierw 2.0TD w sunnym to dam ci medal!!! :panna:



a nasze auta są do dupy!...
nissan moze i nie ale renuar napewno
że audfi A6 z 3 litrowym silnikiem TDI też nie ma szans z golfem

ty naprawde masz cos z deklem,masz idealne porownanie aut o identycznych parametrach(prawie) a ty chcesz porownywac A6 3.0TDI do 1.6D chyba oszalales z tym porownaniem i brechtac mi sie chce z tego :rotfl:

RENO to DNO nieznasz tego przyslowia??
w 100% odzwierciedla to :rotfl:

właścicielem reno po czym wyśmialiście mnie
na forum inny kolo ma clio i jakos nienarzeka na to forum normalnie mozna pogadac wymienic sie informacjami na temat aut osiagi spalanie czesci etc etc i jakos nikt nie sapie w jego temacie a tutaj......KONGO



ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki Diesla-problemy dotyczące tylko silników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 157 gości