Urwana końcówka na wtrysku powrotu paliwa

TDI, TD, D.... Piszemy tutaj TYLKO O PROBLEMACH Z SILNIKAMI DIESLA!

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

mandat007
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: sob lut 11, 2012 12:04
Lokalizacja: Podkarpacie(Kańczuga)

Urwana końcówka na wtrysku powrotu paliwa

Post autor: mandat007 » czw kwie 12, 2012 15:23

Witam Panów i Panie
mam następujący problem jak widać Obrazek to jest wtrysk jedna z końcówek powrotu paliwa po prostu się złamała widocznie pech tak chciał. Pytanie jest następujące czy jest jakaś opcja naprawy tej końcówki powrotu paliwa, ponadto czy jest ewentualnie możliwość zaślepienia tej dziurki co została ponieważ jest to wtrys ostatni tak że potrzebny jest tylko jeden powrót a może jakoś da się to naprawić inaczej proszę o odpowiedź pozdrawiam.



Awatar użytkownika
Michał_1977
_
_
Posty: 14142
Rejestracja: śr sty 28, 2009 23:59
Lokalizacja: Leżajsk
Auto: Golf mk2 (ARL)
Golf mk5 (BKD)
Audi A3 8L (ASZ)
Audi A3 8P (BMM)
Silnik: Zły!
Kontakt:

Urwana końcówka na wtrysku powrotu paliwa

Post autor: Michał_1977 » czw kwie 12, 2012 15:44

Raczej tylko ta druga opcja Ci pozostaje,bo naprawić tego raczej się nie da.
Jednak do zaślepienia dobrze by było rozebrać wtryskiwacz,żeby uniknąć przeniknięcia jakichkolwiek zanieczyszczeń wgłąb korpusu.Uwaga no podkładki regulacyjne,żeby nie zginęły,a są dokładnie zaraz pod tymi króćcami! :bajer:


:arrow: Zielony GTD-ARL 315HP/615Nm :satan: + Climatronic :zimny: + grzane skóry i inne wodotryski \:D/
Obrazek

mandat007
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: sob lut 11, 2012 12:04
Lokalizacja: Podkarpacie(Kańczuga)

Urwana końcówka na wtrysku powrotu paliwa

Post autor: mandat007 » czw kwie 12, 2012 16:44

Jak na razie to włożyłem nit aluminiowy i obkleiłem poksylina idealnie pasuje w otwór, zobaczę jutro czy wytrzyma jak nie to od razu pędzę na szrot ponadto
wiem że i tak muszę wymienić obudowę wtrysku tylko pytanie mam następujące czy ta górna część będzie pasowała z golfa II 1.6 TD z tego co mi się wydaje to te same wtryski pozdrawiam :bajer:
pytanko jeszcze jedno jaki klucz do wtrysku bo za cholerę nie mogę zgadnąć jak go odkręcić



Awatar użytkownika
ja4rqu
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 635
Rejestracja: czw kwie 22, 2010 15:14
Lokalizacja: Okolice Przemyśla

Urwana końcówka na wtrysku powrotu paliwa

Post autor: ja4rqu » czw kwie 12, 2012 19:07

da się, trzeba to roztoczyć, na gorąco wprasować rurkę o danej średnicy i schłodzić, robota dla raczej baardzo doświadczonego tokarza, u taty na odlewni mi coś takiego gość zrobił.



mandat007
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: sob lut 11, 2012 12:04
Lokalizacja: Podkarpacie(Kańczuga)

Urwana końcówka na wtrysku powrotu paliwa

Post autor: mandat007 » pt kwie 13, 2012 10:03

Jak na razie wytrzymuje zobaczymy jak będzie się to sprawowało jak odkręcić wtryski ???



ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki Diesla-problemy dotyczące tylko silników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], Google Adsense [Bot] i 218 gości