Golf IV ahf wessał olej Turbina???

TDI, TD, D.... Piszemy tutaj TYLKO O PROBLEMACH Z SILNIKAMI DIESLA!

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

zebra2008
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 366
Rejestracja: czw kwie 08, 2010 20:54
Lokalizacja: EPJ

Golf IV ahf wessał olej Turbina???

Post autor: zebra2008 » ndz lut 19, 2012 20:35

moze jedz do innego fachmana



DaVincI
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 113
Rejestracja: pn cze 06, 2011 18:20
Lokalizacja: Pyrzowice(blisko lotniska)

Golf IV ahf wessał olej Turbina???

Post autor: DaVincI » pn lut 20, 2012 23:01

Po sciągnieciu weza raczej nie mogl poruszac lopatkami bo znajdują sie w srodku turbiny.Mogl jedynie poruszac wirnikami i mogą one byc wywalone jednak jak turbina działa dobrze czyli ciagnie od 2 tys to raczej nie ona padla.Olej moglo ci wywalic wydechem jak juz kolega wyze wspomniał ale nie musiał.Moglo go wessac gdzie indziej ale tego gdzie to niewiem xD Do turbiny nie trzeba wielkiego fachowca.Ssam naprawiałem turbine i rozkreciłem ja oraz wyjąłem lopatki oraz poskrecalem i wszystko działa.Jesli masz troche pojecia mozesz sie za to zabrac ale na moje oko to nie ona jest przyczyną.Mozesz ją zdemontowac i sprawdz jak sprawują sie wirniki w srodku.Nie muszisz do tego jej rozkrecac bo po demontażu są one widoczne z obu stron.Mozesz sprobowac zdjąc od spodu tez wąż i poruszac jednym wirnikiem moze tam juz bedzie czuc luzy.Sprawdz sobie na youtube jakie są dopuszczalne luzy wirników zeby mieć porównanie do twoich:P


Od pasji zaczyna się wszystko!

Awatar użytkownika
maks149
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 245
Rejestracja: sob lis 07, 2009 20:37
Lokalizacja: Lubatowa (RKR)

Golf IV ahf wessał olej Turbina???

Post autor: maks149 » śr lut 22, 2012 12:52

JUŻ wszystko jasne turbina padła i wywaliła olej do ic dlaczego tak nagle??? dopiero potem zrozumiałem że to najprawdopodobniej podczas kręcenia do 4 tyś mechanik dał mi turbinę i oddałem do regeneracji zapłaciłem 950zł teraz mechanik ma wyczyścić ic zalać olej wymienić filtr I :pub:
DOBRZE ŻE SIĘ NIE PRZEKRĘCIŁ :bajer: bo był by większy problem :los2:
SUPER że mam jeszcze drugiego golfa akl-a to było się czym poruszać :jezor:


Audi A4 1.9 TDi BKE + 145km

ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki Diesla-problemy dotyczące tylko silników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 149 gości