problem z odpalaniem

TDI, TD, D.... Piszemy tutaj TYLKO O PROBLEMACH Z SILNIKAMI DIESLA!

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Macienty
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 966
Rejestracja: czw mar 02, 2006 23:10
Lokalizacja: BWA

Post autor: Macienty » sob lip 08, 2006 14:38

specWROC pisze:mi auto odpala na dotyk ale są takie momenty że postoi z 2-3h kręce raz przez pare sek i nie zaskakuje kręce jeszcze raz i ok..sprawdzałem ten bezpiecznik i jest pordzewiały ale nie pęknięty..wymienie go profilaktycznie i zobacze czy będzie lepiej..
a jak sprawdzić świece żarowe bo nie chce wymieniać wszystkich 4???
dzieki za pomoc;) :blush:


przy okazji może ktoś mi powiedzieć ile koni ma moje auto jest to golfik mk2 1.6TD 91rok;)
podaj oznaczenia silnika. Świece sprawdza sie w bardz prosty sposob: odkrecasz ta listwe co łączy wszystkie swiece, wykrecasz swiece dotykasz do masy i przewody sa 2 co idzie do listwy taki gruby i jeszcze jeden zakladasz je na swiece i ktos Ci przekreca kluczyk w stacyjce, zrobi sie czerwona znaczy ze dobra i grzeje, tak z kazda z osobna. Pamietaj o odkreceniu tej miedzianej listwy. A co do silnika, jak masz zwykla pompe taka bez gruszki u gory tylko taka cos a'la prostokat to masz 60PS pompa z gruszka to 70PS Pompa z gruszka i intercooler 80PS :bigok:


"Most perfect silence is when
there´s no need to explain"

Awatar użytkownika
Igor1
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 333
Rejestracja: czw gru 16, 2004 18:26
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Igor1 » sob lip 08, 2006 18:17




Awatar użytkownika
specWROC
(()())G.O.L.F.(()())
(()())G.O.L.F.(()())
Posty: 966
Rejestracja: sob kwie 22, 2006 23:53
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: specWROC » ndz lip 09, 2006 22:12

oznaczenia silnika tzn?



Awatar użytkownika
sebekmez
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 29
Rejestracja: sob gru 17, 2005 21:43
Lokalizacja: Kutno

Post autor: sebekmez » pt sie 04, 2006 21:53

Czy moze ktos napisac jak sie dobrac do tego bezpiecznika w tej "czarnej skrzyneczce" pod zbiorniczkiem od plynu chlodzacego? Mam identyczny problem jak koledzy, czyli nie mam zasilania na swiecach. Pozdr!

1.9 GTD 92r



Awatar użytkownika
tomogolf2
Forum Master
Forum Master
Posty: 1172
Rejestracja: wt maja 30, 2006 07:12
Lokalizacja: Mrągowo
Kontakt:

Post autor: tomogolf2 » pt sie 04, 2006 23:02

specWROC, w profilu napisałes 1,6TD 1V, 1V oznacza ze masz wersje 60 konna z katem. http://vwgolf.pl/silniki_VW.html tutaj masz wszysktie parametry, tylko spójrz na tabelke diesli :)


Moj Fire & Ice TDI

KUPIE TYLNA ŁAPE SILNIKA SYNCRO MK3 PASSAT B4!!

Awatar użytkownika
sebekmez
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 29
Rejestracja: sob gru 17, 2005 21:43
Lokalizacja: Kutno

Post autor: sebekmez » ndz sie 06, 2006 18:15

heh, ten bezpiecznik jest dostepny bezposrednio po podniesieniu klapki; wystarczylo sie spojrzec na przekaznik. Niestety w moim przypadku to nie to - szukam dalej.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki Diesla-problemy dotyczące tylko silników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 139 gości