Przewody hamulcowe MK3 1.9 TDi

TDI, TD, D.... Piszemy tutaj TYLKO O PROBLEMACH Z SILNIKAMI DIESLA!

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
skubip
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 132
Rejestracja: pt kwie 28, 2006 12:17
Lokalizacja: sosnowiec
Kontakt:

Przewody hamulcowe MK3 1.9 TDi

Post autor: skubip » ndz cze 04, 2006 11:29

ostatnia wizyta u mechanika skonczyla sie na kilku naprawach i wymianch , mechanik powiedzial mi ze musze jeszcze cos zrobic z przewodami hamulcowymi bo sa w strasznym stanie wiem ze to nie przelewki wiec pytam was czy wiecie moze ile takie przewody moga kosztowac.mechani zaproponowal mi dorobienie takich miedzianych powiedzial ze ma do tego sprzed co myslicie tez o tym??



Awatar użytkownika
GSOWIEC
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 296
Rejestracja: wt sty 17, 2006 23:30
Lokalizacja: Słupsk

Post autor: GSOWIEC » ndz cze 04, 2006 14:17

Spokojnie! W skarpetkach ze sklepu nie powinni Cię puścić...
Popatrz TU

:okej:



Awatar użytkownika
skubip
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 132
Rejestracja: pt kwie 28, 2006 12:17
Lokalizacja: sosnowiec
Kontakt:

Post autor: skubip » pn cze 05, 2006 16:04

niestety w ofercie tych sztywnych przewodow bienacych pod autkiem nie znalazlem sa tylko gietkie , zadalem pytanie o nie ale odpowiedz do 24 h



mike NIES
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 54
Rejestracja: wt gru 13, 2005 12:39
Lokalizacja: CZĘSTOCHOWA

Post autor: mike NIES » pn cze 05, 2006 18:40

sztywnycz przewodów nigdzie nie kupisz!!! trzeba pomierzyuć stare i kuopić tej długości giętkie- najlepiej trochę dłuższe, żeby nie brakło!!!!
inaczej tego nie zrobisz!!! ja jeżdzę nz takich i wszystko w porządku!! orginalne są stalowe i dlatego rdzewieją, a gietkie będą miedziane!! najtródniej odkręcic stare pszewody, reszta to pryszcz!! miedziane, to można rękami dowolnie wyginać i układać. POWODZENIA



Awatar użytkownika
skubip
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 132
Rejestracja: pt kwie 28, 2006 12:17
Lokalizacja: sosnowiec
Kontakt:

Post autor: skubip » pn cze 05, 2006 21:59

aha , mechanik u ktorego serwisuje autko powiedzial ze zrobi mi takie miedziane ze ma przyzady do tego ,mysle ze sie skusze podam cene ile mnie to kosztowalo



Awatar użytkownika
anton:-)
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 644
Rejestracja: wt maja 09, 2006 17:11
Lokalizacja: woj. Lubelskie - Włodawa
Kontakt:

Post autor: anton:-) » pn cze 05, 2006 22:16

Ja osobiscie zgadam sie z "mike NIES " i nie pozwolił bym zeby ktos mi cos majsterkował jakimis wynalazkami(przyzadami) kolego to sa hamulce wiec nie ma zartów podejdz do motoryzacyjnego i kup se troszke dłuzsze a jak cie przewody wyniosa 20 zeta drorzsze to nic sie chyba takiego nie stanie. Co zrobione na odpowiednich maszynach do tego celu słurzacych (przewody) to nie jakies kombinerki POZDRAWIAM


G R U P A L U B E L S K A

szymo1
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 94
Rejestracja: wt sty 03, 2006 16:37
Lokalizacja: Świerkol

Post autor: szymo1 » śr cze 07, 2006 23:18

Wymieniałem u siebie wszystko co z hamulcami związane.Przewody sztywne hamulcowe kupuje sie na merty(miedziane) , podajesz długośc jaka Cie intersuje i robią taki przewód lub mają juz gotowe - kupowałem w intercarsie i najdłuższy ok 3,5 m kosztował mnie ok 30zł



ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki Diesla-problemy dotyczące tylko silników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 223 gości