dawka wtryskiwanego paliwa-pomocy! :DD

TDI, TD, D.... Piszemy tutaj TYLKO O PROBLEMACH Z SILNIKAMI DIESLA!

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
robertsobol1983
Forum Master
Forum Master
Posty: 1000
Rejestracja: wt lis 25, 2008 10:42
Lokalizacja: Milicz

Post autor: robertsobol1983 » ndz kwie 11, 2010 10:09

mufik900 pisze: Tak ,tylko zastanawia mnie dlaczego ta wartość się zmienia i nie jest stała tj. 0,0 albo 0.6
Ja jeszcze nie widziałem w PD by ta wartość była idealnie stała - chyba że jest nowiutkie autko to może być, ale tyle co już logów przeglądałem i ponoć w PD nigdy ta wartość nie bedzie idealnie stała. Najlepiej gdy ma jak najmniejsze odchyłki ale zawsze one są... więc masz idealnie rozrząd ustawiony i nic nie kombinuj. Odchyłka 0,6 to jest nic a w wielu autach nawet po ponad jeden widziałem. Można by się zastanawiać i drążyć temat czy z rozrządem wszystko ok gdyby ta odchyłka była 1,5 i więcej ale jak jest 0,6 to nie ruszaj niczego i nie kombinuj bo nic Ci to nie da a i jeszcze może coś popsujesz np. za mocno naciągniesz lub poluzujesz pasek. Nie ruszaj! Ja mam także rozrząd na 0,0 do 0,6 i jest sii a jeżdżę już na nim 30 000
Ostatnio zmieniony ndz kwie 11, 2010 10:16 przez robertsobol1983, łącznie zmieniany 1 raz.


Ani Mazda, ani Merca gwiazda nie da Ci tyle, co VW JAZDA :)

NIE UDZIELAM PORAD I NIE ANALIZUJE LOGÓW NA PW

mufik900
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 159
Rejestracja: śr lut 16, 2005 22:29
Lokalizacja: F-RK1099
Kontakt:

Post autor: mufik900 » ndz kwie 11, 2010 10:28

robertsobol1983 pisze:
mufik900 pisze: Tak ,tylko zastanawia mnie dlaczego ta wartość się zmienia i nie jest stała tj. 0,0 albo 0.6
Ja jeszcze nie widziałem w PD by ta wartość była idealnie stała - chyba że jest nowiutkie autko to może być, ale tyle co już logów przeglądałem i ponoć w PD nigdy ta wartość nie bedzie idealnie stała. Najlepiej gdy ma jak najmniejsze odchyłki ale zawsze one są... więc masz idealnie rozrząd ustawiony i nic nie kombinuj. Odchyłka 0,6 to jest nic a w wielu autach nawet po ponad jeden widziałem. Można by się zastanawiać i drążyć temat czy z rozrządem wszystko ok gdyby ta odchyłka była 1,5 i więcej ale jak jest 0,6 to nie ruszaj niczego i nie kombinuj bo nic Ci to nie da a i jeszcze może coś popsujesz np. za mocno naciągniesz lub poluzujesz pasek. Nie ruszaj! Ja mam także rozrząd na 0,0 do 0,6 i jest sii a jeżdżę już na nim 30 000
Dziękuję Tobie za odpowiedź,autko rzeczywiście super jeździ i nic od 2tys km się nie dzieje ,zatem nie szukam dziury w całym :bigok:



Awatar użytkownika
lukjar7
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 435
Rejestracja: sob wrz 15, 2007 15:17
Lokalizacja: Bielsk P. - Hajnówka
Kontakt:

Post autor: lukjar7 » śr kwie 21, 2010 18:36

skoki przeważnie mamy przez "bicie" kół rozrządu ale 0,6 to jest malutko, praktycznie nic ;)



tomesko
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 59
Rejestracja: ndz maja 09, 2010 19:59
Lokalizacja: Jastrzębia
Kontakt:

Re:

Post autor: tomesko » wt mar 29, 2011 21:43

jazzriba pisze:Natomiast w grupie 000 pozycja 4 - ja mam 21 22, a z tego co się orientowałem powinno
być 15 16.
Dla silnika PD ma być w zakresie 15-40
jazzriba pisze:Czy wiecie czym to możne być spowodowane i ewentualnie jak to naprawić?
Nie ma co naprawiać , bo wsio jest OK :bigok:

No dobra dla silników PD zakres wynosi 15-40 A jak to się ma do VP i jak skorygować gdyby ta wartość była nie odpowiednia?



ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki Diesla-problemy dotyczące tylko silników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 165 gości