Cieknąca vacum pompa

TDI, TD, D.... Piszemy tutaj TYLKO O PROBLEMACH Z SILNIKAMI DIESLA!

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

arti83
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: pn sty 24, 2011 20:16

Re: Cieknąca vacum pompa

Post autor: arti83 » ndz lut 06, 2011 22:15

leon79 pisze:arti83, tak, tylko,że tam masz uszczelki gumowe. A są dwa rodzaje pomp - z uszczelkami gumowymi i metalowymi, gdzie tych drugich ten sklep nie oferuje :rozpacz: .
Ok Leon79 ale napisałem, że w silniku AXR a w nim jest uszczelka gumowa, więc ja i inni, którzy mają taki silnik mają problem rozwiązany :hmm:



Awatar użytkownika
evolution
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 4305
Rejestracja: pt gru 31, 2004 18:20
Lokalizacja: się biorą dzieci???
Kontakt:

Cieknąca vacum pompa

Post autor: evolution » ndz lut 06, 2011 22:53

Zimny Chirurg, az mi zal ciebie... skoro umiesz czytac to czytaj od poczatku do konca . pisze ze sam jestes paprok bo kleisz silikonem cos co ma byc w idealnym stanie czystosci ( co sam defacto teraz potwierdzasz ze
Bo nawet ja wiem ze najmniejszy paprok w układzie paliwowym to koniec dla pompek
nawet ludzie pozbawieni rozumu wiedza ze to nie jest prawda, prawda jest to ze fuksem uszkodzenie wywolane brudem moze miescic sie w zakresie tolerancji czesci przez jakis czas.
nie jest wazne ile dasz masy, bo kazda ilosc jest zla w ukladzie paliwowym, dajac jej rozna ilosc zmieniasz tylko okres w ktorym usterka stanie sie pozatolerancyjna,
pompki powinienes zdjac aby lekko zmadrzec i by wkoncu przestac walic debilnymi tekstami ze silikon jest ok, bo napewno bys ujrzal swoja minimalna ilosc osadzona gdzies gdzie jej nie nalozyles. domyslam sie ze i to nie zmieni faktu ze twierdzic bedziecie ze to super sprawa a taki kawaltek nikomu nie szkodzi. jak chcesz ty czy kto inny drutowac fure silikonem to se robic mozecie co chcecie,oby tylko nie wyskakiwac z tekstem ze naprawilem silikonem. bo mozna powiedziec rownie dobrze zreanimowalem trupa makijazem:)


Urodzinowa Promocja!!!
EVOLUTION MOTOR SPORT
Jakimów Jacek Wrocław tel. 608738768 Tuning Mechaniczny itd.

RZT
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 101
Rejestracja: pn lut 08, 2010 02:44
Lokalizacja: Pionki

Cieknąca vacum pompa

Post autor: RZT » ndz lut 06, 2011 22:57

no i gdzie to zdjęcie EVO tak czekam i czekam i chyba się tylko głupimi teoriami chwalisz koniec OT

Mam pytanie odnośnie pompowtrysków jakie cisnienie mają pompowtryski w AJM


[size=85][url=http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=4058206#4058206][color=#FF0000]Szczurek Mk3 1,9 TDi GT bys RZT[/color][/url]

[img]http://img704.imageshack.us/img704/9830/kopiazdjcie0110aa.jpg[/img][/size]

leon79
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 686
Rejestracja: pt sie 22, 2008 20:39
Lokalizacja: Szydłowiec

Cieknąca vacum pompa

Post autor: leon79 » ndz lut 06, 2011 23:25

arti83 pisze:Ok Leon79 ale napisałem, że w silniku AXR a w nim jest uszczelka gumowa, więc ja i inni, którzy mają taki silnik mają problem rozwiązany :hmm:
Jesteś pewny,że w każdym?????


User

wron
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 641
Rejestracja: pn cze 28, 2010 09:49
Lokalizacja: mazowieckie

Cieknąca vacum pompa

Post autor: wron » wt lut 08, 2011 13:21

evolution pisze:jutro beda foty
evolution pisze:ukaze to na zdjeciach ktore dzis do 18 wkleje tutaj
i chyba nie doczekamy sie. szkoda



Awatar użytkownika
evolution
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 4305
Rejestracja: pt gru 31, 2004 18:20
Lokalizacja: się biorą dzieci???
Kontakt:

Cieknąca vacum pompa

Post autor: evolution » pt lut 11, 2011 00:29

wron, RZT, jak sie nauczycie ze nie kazdy siedzi codziennie na forum to sie zdjec doczekacie niebawem :bajer: na chwile obecna sugeruje sie uspokoic z lewymi tekstami bo ja lubie sie wyzywac niekiedy na takich myszkach :P a podstawy do tego mam male:)


Urodzinowa Promocja!!!
EVOLUTION MOTOR SPORT
Jakimów Jacek Wrocław tel. 608738768 Tuning Mechaniczny itd.

wron
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 641
Rejestracja: pn cze 28, 2010 09:49
Lokalizacja: mazowieckie

Cieknąca vacum pompa

Post autor: wron » pt lut 11, 2011 10:01

evolution pisze:sugeruje sie uspokoic z lewymi tekstami bo ja lubie sie wyzywac niekiedy na takich myszkach
nie chcesz zdjęć dawać to nie dawaj, ale straszyć nikogo nie musisz



RZT
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 101
Rejestracja: pn lut 08, 2010 02:44
Lokalizacja: Pionki

Cieknąca vacum pompa

Post autor: RZT » ndz lut 13, 2011 01:20

EVO zlej baletnicy to wiesz co przeszkadza :D a Ty gdzie masz warsztat zobaczył bym sterylne warunki w stodole :D powiem Ci tak mówisz jak prawiczek o dupceniu a tak wcale nie wie co mówi :rotfl: :rotfl: :rotfl:
czekam na zdjęcia


[size=85][url=http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=4058206#4058206][color=#FF0000]Szczurek Mk3 1,9 TDi GT bys RZT[/color][/url]

[img]http://img704.imageshack.us/img704/9830/kopiazdjcie0110aa.jpg[/img][/size]

marek_st
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 30
Rejestracja: wt sie 24, 2010 07:24
Lokalizacja: nysa

Cieknąca vacum pompa

Post autor: marek_st » pn lut 14, 2011 16:58

Witam wymieniłem uszczelkę między pompą a głowicą i nadal cieknie mam możliwość kupić używaną ponoć nie cieknącą jak się ustrzec przed jakimś syfem w środku czy nalać ropy i przedmuchać, czy może pokręcić tą końcówką ?



vpil
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 166
Rejestracja: ndz sie 28, 2005 21:55
Lokalizacja: Katowice
Auto: Golf 7
Silnik: Czca

Re: Cieknąca vacum pompa

Post autor: vpil » pn lut 14, 2011 19:05

Jeżeli ta pompa leżala gdzieś nie zabezpieczona to mogło coś do niej wpaść, dlatego dobrze by było ją przepłukać ropą aby usunąć ewentualne zanieczyszczenia. Pamiętaj równiez, że ta uszczelka między pompą, a silnikiem jest jednorazowa i na twoim miejscu bym nie próbował ponownie jej zakładać, bo może się okazać że będziesz robił to dwa razy.
Po takiej wynianie silnik trochę długo nie chce odpalić bo jest zapowietrzony, ale po kilku dłuższych próbach napewno odpali.
Powodzenia



marek_st
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 30
Rejestracja: wt sie 24, 2010 07:24
Lokalizacja: nysa

Cieknąca vacum pompa

Post autor: marek_st » wt lut 15, 2011 18:29

Witam dzisiaj wymieniłem pompę na używaną mój nr pompy 038145209e silnik axr i za tym czarnym deklem jest metalowa uszczelka Obrazek W którymś poście jest napisane że wycieki z pompy są spowodowane krzywym deklem, przyglądnąłem sie swojemu, i faktycznie w miejscu gdzie przychodzi uszczelka jest nie równy (jest to wygięta i wycięta z wykrojnika blacha o gr 5 mm) ja wezmę do firmy i spróbuję ją zeszlifować na szlifierce do płaszczyzn tz magnesów-ce i bez dawania żadnego silikonu, zobaczę czy będzie dalej lać. Dalej ciągnę tomat czy ktoś próbował zrobić uszczelkę z KLINGIERYTU tu jest firma która robi go na arkusze http://klingieryt.pl/klingieryt_zbrojony/" onclick="window.open(this.href);return false;. Może ktoś już z tego robił



vpil
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 166
Rejestracja: ndz sie 28, 2005 21:55
Lokalizacja: Katowice
Auto: Golf 7
Silnik: Czca

Re: Cieknąca vacum pompa

Post autor: vpil » pt lut 18, 2011 21:11

Witam,
Ja kiedyś pojechałem do gościa co się sprcjalizuje w dorabianiu uszczelek, aby mi taką dorobił właśnie z KLINGIERYTU,
no i niestety nic to nie dało - lało się bardziej niż na orginalnej.
Kiedyś slyszałem, że komuś to zadzialało, ja niestety miałem inne doświadczenie :-(
Ten materiał chyba nie jest zbyt drogi to zawsze możesz spróbować, napewno to bezpieczniejsz niż silikon - to moje zdanie



marek_st
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 30
Rejestracja: wt sie 24, 2010 07:24
Lokalizacja: nysa

Cieknąca vacum pompa

Post autor: marek_st » pt lut 18, 2011 23:20

Witam,już przeszlifowałem była bardzo krzywa teraz jest prościutka, bardziej dociśnie uszczelkę spróbuję założyć na starej podkładce metalowej a nuż nie będzie cieknąć



leon79
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 686
Rejestracja: pt sie 22, 2008 20:39
Lokalizacja: Szydłowiec

Cieknąca vacum pompa

Post autor: leon79 » sob lut 19, 2011 16:25

marek_st, czekam na efekty.


User

ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki Diesla-problemy dotyczące tylko silników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 176 gości