Wysokie spalanie 1V

TDI, TD, D.... Piszemy tutaj TYLKO O PROBLEMACH Z SILNIKAMI DIESLA!

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
lukiskwuki
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 374
Rejestracja: wt cze 02, 2009 13:10
Lokalizacja: Czarnków

Wysokie spalanie 1V

Post autor: lukiskwuki » śr gru 22, 2010 00:47

nie no wiecie chłopaki....mieszkam w małym miasteczku około 15000 tys mieszkanców ...rano odpala ładnie, grzanie swiec do "pykniecia" przyspieszacz chwile zareci i odpala( bez zadnej chmurydymu czy cos takiego) ..moim zdaniem jest dobrze ..no i potem właśnie jade takim zimny silnikiem około 5-7 km no i staram sie jechac jak na najnizszych bigach bo szkoda silnika i turbinki ...gdy strzałeczka stanie dęba jestem juz na prostej do szkoły i moja poranna podróz sie konczy ...potem po szkole to wiadomo do domu ,ale juz krócej bo nie jade do centrum tylko bokiem ,auto nie ma szans sie rozgrzac ,potem na siłke, tak samo sie nie rozgrzeje ...do laski tez nie daleko.........a jak wyjezdzam od dziewczyny koło 3 h nad ranem to czasem przejade sie po miescie zeby go rozgrzac (jak np było -15) ale to tez rzadko raczej czesciej wracam do domu na "zimno"....faktem jest ze łapie stosunkowo szybko temperaturke i wtedy to hajcuje równo.....i dlatego chciałem zebyscie ocenili stan mojego spalania około 7.5 l....mi sie wydaje ze jedno tłumaczy drugie i "brałem to spalanie na klate" ale moze sie myle ..a jak jest ok to moze ktos sobie to przeczyta i bdzie spokojnieszy jesli jezdzi tak jak ja...............pozdrowionka chłopaki

WESOŁYCH ŚWIĄT


aha wezyki igła ...ja staram sie pilnowac takich rzeczy ...kocham mojego golfika i gdyby nie ograniczały mnie $$$$ to była by z niego jedna z lepszych furek w miescie :P:P:p ...czasem to nawet przedobrze z ta dobrocia ..tak jak np ostatnio chciałem sobie zakonserowac pasek od altka takim srodkiem to za misast pomóc tylko rozwarstwił mi sie pasek ...ehhhh znowu musze wymienic


[img]http://images40.fotosik.pl/279/144bed300257a022med.jpg[/img]

Awatar użytkownika
grandi
Lord GTI
Lord GTI
Posty: 3831
Rejestracja: śr lut 07, 2007 02:04
Lokalizacja: Boat city
Auto: Octavia
Silnik: AQY

Wysokie spalanie 1V

Post autor: grandi » śr gru 22, 2010 01:07

Zobacz czy na wył ogrzewaniu szybciej się nagrzewa.

Umnie na wył po 4 km silnik ma już 90 stopni to lepsze rozwiązanie ni8ż jechać na wł bo silnik i bedzie się nagrzewał dwa razy dłużej


...wiesz co jest szykiem , jeździć klasykiem a nie plastikiem...

Temat o moim golfie viewtopic.php?f=87&t=519932" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
lukiskwuki
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 374
Rejestracja: wt cze 02, 2009 13:10
Lokalizacja: Czarnków

Wysokie spalanie 1V

Post autor: lukiskwuki » śr gru 22, 2010 01:08

a tak to prawda staram sie wyłaczac ale musi troche chodzic na 1,, bo szyby paruja :) a co o tym spalaniu myslicie ???


[img]http://images40.fotosik.pl/279/144bed300257a022med.jpg[/img]

Awatar użytkownika
Michał_1977
_
_
Posty: 14142
Rejestracja: śr sty 28, 2009 23:59
Lokalizacja: Leżajsk
Auto: Golf mk2 (ARL)
Golf mk5 (BKD)
Audi A3 8L (ASZ)
Audi A3 8P (BMM)
Silnik: Zły!
Kontakt:

Wysokie spalanie 1V

Post autor: Michał_1977 » śr gru 22, 2010 08:21

lukiskwuki pisze:"brałem to spalanie na klate"
Dokładnie :bigok:
Silnik nie dogrzany-silnik słabszy.Olej gęsty,większe opory itd.
Ja po mieście tłukę się MK3 1,9D.Jak mu wleję za 50,to on robi takie śśśśiiiiooooorrrpp i już znowu muszę lać :kac:
Od czasu,do czasu,wyskocz gdzieś w trasę,żeby suszarką ruszyło i sadza wyleciała i wtedy zmierz spalanie :bajer:


:arrow: Zielony GTD-ARL 315HP/615Nm :satan: + Climatronic :zimny: + grzane skóry i inne wodotryski \:D/
Obrazek

Awatar użytkownika
lukiskwuki
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 374
Rejestracja: wt cze 02, 2009 13:10
Lokalizacja: Czarnków

Wysokie spalanie 1V

Post autor: lukiskwuki » śr gru 22, 2010 11:19

o suszarke dbam ...po miescie czasem zaszaleje "przegonie " ja bo chce ja na wiosne krecic :satan: :satan:


[img]http://images40.fotosik.pl/279/144bed300257a022med.jpg[/img]

ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki Diesla-problemy dotyczące tylko silników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 242 gości