LDA Regulacja AAZ Problem

TDI, TD, D.... Piszemy tutaj TYLKO O PROBLEMACH Z SILNIKAMI DIESLA!

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Bolekrsko
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 674
Rejestracja: ndz lut 04, 2007 11:18
Lokalizacja: Radomsko
Kontakt:

LDA Regulacja AAZ Problem

Post autor: Bolekrsko » wt lis 09, 2010 15:31

Witam. Mam Taki problem. jadac np. przy 100 na 5-tym biegu mam doladowanie 0,5 bar. troche za duze przy takim malym wcisnieciu gazu. Gore pompy mam od 1,6td z regulacja na dole i u gory. gora jest wykrecona na sama gore i na dole tez wykrecilem by pin jak najwyzej do gory podskoczyl ale efekt prawie zaden. sprezynke mam krotka i twardą, co moze być przyczyną ? dawka rowniez nie jest jakos bogato wykrecona. no i troche za duzo pali ale to musi byc zwiazane z tym pinem. niedawno jeszcze mialem drugiego aaz tez modzonego i dopiero przy prawie pelnym gazie bylo 0,5. pozdrawiam


http://datingsidorsingel.com/" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
Dansli
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 198
Rejestracja: czw lut 25, 2010 15:27
Lokalizacja: Wisła
Auto: GOLF4 4mot. ARL; GOLF 6R CRZA

LDA Regulacja AAZ Problem

Post autor: Dansli » wt lis 09, 2010 16:30

Pin nie ma nic wspołnego z ładowaniem turbiny to na "gruszce" z turba sie steruje cisnieniem doładowania. pin jest tylko po to by sterować dawką paliwa z zalezności od ciśnienia turbiny


Montaż i serwis ogrzewań postojowych WEBASTO. Adaptacje, kodowania itd.

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

Awatar użytkownika
Bolekrsko
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 674
Rejestracja: ndz lut 04, 2007 11:18
Lokalizacja: Radomsko
Kontakt:

LDA Regulacja AAZ Problem

Post autor: Bolekrsko » wt lis 09, 2010 17:59

tylko dziwne ze po zmianie pina z oryginalnego na tego 1.6 td sie to stalo hmm. ale co zrobic zeby wolniej sie ladowalo. mbc jest sciagniete. na probie zaladowal nawet 1,4 bara k03. oczywiscie jezdzilbym na 0,9


http://datingsidorsingel.com/" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
DaroD
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 112
Rejestracja: pn lis 16, 2009 12:58
Lokalizacja: Żółwia Błoć

Re: LDA Regulacja AAZ Problem

Post autor: DaroD » wt lis 09, 2010 20:02

Dansli pisze:Pin nie ma nic wspołnego z ładowaniem turbiny to na "gruszce" z turba sie steruje cisnieniem doładowania. pin jest tylko po to by sterować dawką paliwa z zalezności od ciśnienia turbiny
Tu sie nie zgodze. Pin ma cos wspolnego z doladowaniem poniewaz zwieksza dawke paliwa wraz ze wzrostem cisnienia a wiadomo im wiecej paliwka dostanie tym bardziej sie cisnienie sie zwiekszy, u mnie monyujac pina cisnienie podskoczylo o okolo 0,15 i nie zwiekszalem dawki paliwa przed testem



Awatar użytkownika
DaroD
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 112
Rejestracja: pn lis 16, 2009 12:58
Lokalizacja: Żółwia Błoć

Re: LDA Regulacja AAZ Problem

Post autor: DaroD » wt lis 09, 2010 20:13

Bolekrsko pisze:tylko dziwne ze po zmianie pina z oryginalnego na tego 1.6 td sie to stalo hmm. ale co zrobic zeby wolniej sie ladowalo. mbc jest sciagniete. na probie zaladowal nawet 1,4 bara k03. oczywiscie jezdzilbym na 0,9
Nie znam budowy k03. I jesli regulacji nie ma na WG to polecam zalozyc spowrotem MBC i ustawic sobie dane cisnienie. No i moze delikatnie zmniejszyc dawke paliwa bo tak jak napisalem wyzej im wiecej paliwa tym wiecej spalin i tym samym cisnienie wieksze.



Awatar użytkownika
IRAS AAZ
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 301
Rejestracja: wt gru 08, 2009 22:58
Lokalizacja: Sępólno Krajeńskie CSE
Kontakt:

LDA Regulacja AAZ Problem

Post autor: IRAS AAZ » pn lis 22, 2010 21:47

Szybkie pytanko czy góra pompy od 1.6TD bedzie pasowac do 1.9TD? Bo ta od mojego AAZ ta cieknie z lda a mam góre dobra od 1,6 :hmm: i mysle o likwidacji dzwigenek od egr bo to i tak nie działa :ass: i załozyc od 1.6 Obrazek Obrazek


Aktualnie skoda ale golfik w pamięci

Awatar użytkownika
vision
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 734
Rejestracja: ndz lip 01, 2007 15:27
Lokalizacja: warszawa

Re: LDA Regulacja AAZ Problem

Post autor: vision » pn lis 22, 2010 22:38

tak



ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki Diesla-problemy dotyczące tylko silników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 180 gości