Kompresja

TDI, TD, D.... Piszemy tutaj TYLKO O PROBLEMACH Z SILNIKAMI DIESLA!

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
igor_89
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: pn gru 21, 2009 18:55
Lokalizacja: Kielce/Skarżysko
Kontakt:

Kompresja

Post autor: igor_89 » pn paź 18, 2010 17:39

munior, tak dokładnie dopiero jak fest doj*eb*ałem filtr oleju to nie wywalilo uszczelke i olej sie nie wylal bo tak to olej za 120 zeta na ziemi szok! wiem ze to po chamsku i prostacku ale inne wyjscia chyba nie było aby golf był w dalszym uzytku


SPRZEDAM SZEROKA STAL 14" 8J i 9.5J Z OPONAMI

Awatar użytkownika
pitru
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 235
Rejestracja: wt mar 02, 2010 12:08
Lokalizacja: Bartoszyce

Kompresja

Post autor: pitru » śr paź 20, 2010 08:23

igor_89, A sprawdziłeś dokładnie skąd Ci ten olej leciał? Mogę się założyć że z pod podgrzewacza się sączył bo nakrętka pod podgrzewaczem luźna, a dokręcając mocno filtr docisnąłeś też i podgrzewacz do podstawy, bo siedzą na jednym trzpieniu. Filterek dokręca się tylko ręką i nie ma prawa olej lecieć :D


Kupię rurę powietrza i odpływ oleju do turbo K24

Awatar użytkownika
munior
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2307
Rejestracja: sob lis 03, 2007 20:53
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Kompresja

Post autor: munior » śr paź 20, 2010 11:01

igor_89 pisze:munior, tak dokładnie dopiero jak fest doj*eb*ałem filtr oleju to nie wywalilo uszczelke i olej sie nie wylal bo tak to olej za 120 zeta na ziemi szok!
Hmm...trochę to dziwne bo filtr wystarczy dokręcić ręką ,przynajmniej ja tak zawsze robię i nigdy nie ciekło ,wg.mnie masz albo mechanicznie skancerowaną podstawę filtru ,albo jakieś gigantyczne ciśnienie oleju w układzie ,co raczej mało prawdopodobne :grin:


Sprzedam : Czysciutki ori nastawnik HDK z każdą wtyczką wystepujacą w tdi ,Tuningowy komputer 16 i 8 bit ,części do ecu 16 i 8 bit .Uszczelnioną pompę wtryskową do tdi ,wszystkie części do pomp vp37 ,dezaktywuję immo w sterownikach 1,9 tdi 028906021,038906018

Awatar użytkownika
igor_89
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: pn gru 21, 2009 18:55
Lokalizacja: Kielce/Skarżysko
Kontakt:

Kompresja

Post autor: igor_89 » śr paź 20, 2010 20:28

nakrętka o której mowił pitru, jest dokrecona bo sprawdziłem bo cos nie cos sie robi i wiem o co kaman w koncu w tym fachu sie robi ale to bardzo dziwna sprawa bo wywalalo uszczelke dosłownie z pod filtra i była smarowana przed dokrecaniem wszystko normalnie i jak ja wywaloalo to było ja widac ze to wystaje fredzel gumy z pod filtra a nie podgrzewacza, wiem ze filtr sie reka dokreca bo z reguły tak do tej pory robiłem i to wystarczało co do tego mi sie wydaje ze moze uszczelke wydmuchało akurat do kanału olejowego w głowicy i waliło kompresje w kanały cis. oleju i moze to to było nie wiem i mnie to juz nie interesuje bo to nie moj problem golf poszedł do żyda a ja kupiłem paska b4 tdi 1z kombi :grin:


SPRZEDAM SZEROKA STAL 14" 8J i 9.5J Z OPONAMI

pawciob80
Niesolidny sprzedawca
Niesolidny sprzedawca
Posty: 51
Rejestracja: śr maja 27, 2009 11:30
Lokalizacja: pl
Kontakt:

Re: Kompresja

Post autor: pawciob80 » wt paź 26, 2010 12:18

Witam
Przyłacze sie do tematu. Ja w tdi ahf mam
1. 29
2. 29
3. 29
4. 24

Co wy na to?
Przez ponad 8 tys km dolalem 2 litry oleju.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki Diesla-problemy dotyczące tylko silników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 161 gości