po rozgraniu traci moc GASNIE

TDI, TD, D.... Piszemy tutaj TYLKO O PROBLEMACH Z SILNIKAMI DIESLA!

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Karcz3
Very Important Driver
Very Important Driver
Posty: 393
Rejestracja: czw maja 08, 2008 22:02
Lokalizacja: POMORSKIE
Auto: Vw caddy mk1
Silnik: 1.8
Kontakt:

po rozgraniu traci moc GASNIE

Post autor: Karcz3 » czw paź 14, 2010 16:44

moj 1.9 tdi mk3 wczoraj jak jechalem po rozgrzaniu silnika jakby zaczal tracic moc i po wcisnieciu gazu nie reagowal i zwalnial i szarpał na każdym biegu poczym całkowicie zgasł silnik. po wystygnieciu silnika odpala normalnie i normalnie idzie do momentu kiedy sie rozgrzewa znowu to samo. jak wciskam gaz to obroty dochodza do 4 tys potem do 3 i na koncu prawie zadnej reakcji na pedał gazu,

co to może byc jaka przyczyna??
moze cos z pompa wtryskową?


Vw golf 3 1.9tdi.-byl... vw caddy mk1 1.6d jest(rozłożony na czynniki pierwsze)-reanimacja

Awatar użytkownika
munior
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2307
Rejestracja: sob lis 03, 2007 20:53
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

po rozgraniu traci moc GASNIE

Post autor: munior » czw paź 14, 2010 19:26

Karcz3 pisze:po rozgrzaniu silnika jakby zaczal tracic moc i po wcisnieciu gazu nie reagowal i zwalnial i szarpał na każdym biegu poczym całkowicie zgasł silnik. po wystygnieciu silnika odpala normalnie i normalnie idzie do momentu kiedy sie rozgrzewa znowu to samo. jak wciskam gaz to obroty dochodza do 4 tys potem do 3 i na koncu prawie zadnej reakcji na pedał gazu,

co to może byc jaka przyczyna??
moze cos z pompa wtryskową?
Wygląda na kończącą się pompę ,albo nastawnik .Tylko trochę dziwne że tak nagle ,bo pompa zazwyczaj nie kończy sie nagle.


Sprzedam : Czysciutki ori nastawnik HDK z każdą wtyczką wystepujacą w tdi ,Tuningowy komputer 16 i 8 bit ,części do ecu 16 i 8 bit .Uszczelnioną pompę wtryskową do tdi ,wszystkie części do pomp vp37 ,dezaktywuję immo w sterownikach 1,9 tdi 028906021,038906018

Awatar użytkownika
Karcz3
Very Important Driver
Very Important Driver
Posty: 393
Rejestracja: czw maja 08, 2008 22:02
Lokalizacja: POMORSKIE
Auto: Vw caddy mk1
Silnik: 1.8
Kontakt:

po rozgraniu traci moc GASNIE

Post autor: Karcz3 » czw paź 14, 2010 21:19

tzn nagle sie wszystko zrobiło ze stanał, ale od jakiegoś czasu to odzczuwałem juz jak delikatnie drzą obroty bylo to chwilowe i jak przygazowałem mu przechodziło, również podejrzewam że to pompa, bo jakies 7 miesiecy temu ja wymieniałem i własnie zzakupiona od kolegi z forum została. hm długo nie pochodziła autko juz u mechanizatora zobaczymy jakia bedzie diagnoza i ile mnie szarpnie po kieszeni


Vw golf 3 1.9tdi.-byl... vw caddy mk1 1.6d jest(rozłożony na czynniki pierwsze)-reanimacja

ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki Diesla-problemy dotyczące tylko silników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 182 gości