cieknie olej w tdi 90 km 1 z z ...

TDI, TD, D.... Piszemy tutaj TYLKO O PROBLEMACH Z SILNIKAMI DIESLA!

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

grze693
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 165
Rejestracja: pn gru 05, 2005 23:01
Lokalizacja: Zduńska Wola

cieknie olej w tdi 90 km 1 z z ...

Post autor: grze693 » czw kwie 27, 2006 21:03

cieknie dokłądnei z weza koło filtra ropy jets to gumowy waz taki do silnika przykrecany 2 imbusami i według mnie to waz do odparowanai skrzyni korbowej bo idzie póżniej do filtra powietrza po drodz ezaworek który przepuszcza w jedna strone tylko i cieknie tm przy łączeniu silnika czy to duża usterka łątwo to zrobić bo planuje odwiedzić mechanika a i pytańsko gdzie jest odma w tym silniku ???



Gitner
VW Baron
VW Baron
Posty: 3209
Rejestracja: śr lis 03, 2004 21:07
Lokalizacja: Z tłumu
Auto: Szukam... i NC700X

Post autor: Gitner » czw kwie 27, 2006 21:15

Wiesz co albo znajdz fotke silnika (sa na forum) albo zrob zdjecie swojego i pokaz gdzie cieknie bo ja nie kumam, a przy okazji pokaze gdzie odma. Tak wogole dzis bylem obejrzec Audi 1Z i o k... ale padaka, turbina cala w oleju doslownie wylewa sie z niej, wszystko dokola zachlapane, poza tym ta rura wychodzaca z turbo jakas podroba ucieta z dentki he he.. co najlepsze silnik byl myty kilka dni temu i syf totalny w nim.. a z tlumika wszystkie kolory teczy wylatuja.. az z nerw jak wrocilem otworzylem maske w Audi ktore dla wuja kupilem a tam kurde jak z fabryki.. jutro jade do drugiego klienta i biore wuja Audi aby ludzie widzieli jak ma wygladac silnik w TDI he he ;) Ale zrobilem OT

Pozdro
Gitner


2004 - 2010 był MK3 Variant . . . od 2010 jest Variant służbowy . . .
Wykres 1Z seria + R
FAQ - Tempomat za grosze !!!

Awatar użytkownika
vwolf
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: pt sty 20, 2006 19:42
Lokalizacja: Pabianice
Kontakt:

Post autor: vwolf » śr maja 03, 2006 16:21

u mnie tez sie lało , ukrychną się plasik od odmy który wchodzi do bloku
przykleiłem odtłuściłem posmarowałem silikonem skrecilem i jak narazie nie leci 2 miesiace temu


MANIEK
co przerobić w 1Z żeby chodził jak b....

Awatar użytkownika
Razal
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 929
Rejestracja: pn gru 13, 2004 11:09
Lokalizacja: Dolnośląskie
Kontakt:

Re

Post autor: Razal » śr maja 03, 2006 16:55

Gitner pisze:Wiesz co albo znajdz fotke silnika (sa na forum) albo zrob zdjecie swojego i pokaz gdzie cieknie bo ja nie kumam, a przy okazji pokaze gdzie odma. Tak wogole dzis bylem obejrzec Audi 1Z i o k... ale padaka, turbina cala w oleju doslownie wylewa sie z niej, wszystko dokola zachlapane, poza tym ta rura wychodzaca z turbo jakas podroba ucieta z dentki he he.. co najlepsze silnik byl myty kilka dni temu i syf totalny w nim.. a z tlumika wszystkie kolory teczy wylatuja.. az z nerw jak wrocilem otworzylem maske w Audi ktore dla wuja kupilem a tam kurde jak z fabryki.. jutro jade do drugiego klienta i biore wuja Audi aby ludzie widzieli jak ma wygladac silnik w TDI he he ;) Ale zrobilem OT

Pozdro
Gitner
Gitner masz racje - ludzie jeżdżą, jeżdżą, jeżdżą i NIC nie robią - a potem chcą sprzedać a tu :green_fuck:

Jak szukałem Golfika w TDI to mi ręce opadały - gościu pisze w ogłoszeniu "oddam tylko w dobre ręce" - ja zajeżdżam a tam masakra - jak bym to kupił to bym nie wiedział w co pierwsze ręce włożyć :hmm: ... innych wiele egzemlarzy oglądałem to podobnie - walone - byle jak zrobione, aby pogonić i się cieszyć a Ty się później martw - podoba mi się że ludzie otwierają oczy i nie kupują "kota w worku" - wiele aut to poprostu gnój - w środku także bardzo często :hmm: ..

Ja ostatecznie znalazłem to co chciałem, ale za naszą zachodnią granicą i jestem od grudnia 2004 werry happy - życzę każdemu takiego egzemplaża :okej:

Pozdrooo :pub:

[ Dodano: Sro Maj 03, 2006 16:59 ]
vwolf pisze:u mnie tez sie lało , ukrychną się plasik od odmy który wchodzi do bloku
przykleiłem odtłuściłem posmarowałem silikonem skrecilem i jak narazie nie leci 2 miesiace temu
Może być właśnie to przyczyną :hmm:


Było: MK2 1,6 / MK3 GT TDI-VP / PASSAT B5 TDI-PD / Jest: PASSAT B6 TDI-CR / Lupo 1,0 / MK4 1,4 16V

ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki Diesla-problemy dotyczące tylko silników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 248 gości